Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Телемарафон «Пам’ять» збиратиме кошти до 22 червня

2017-05-05 13:09:20

Приазовська районна державна адміністрація

Напередодні відзначення Дня пам'яті, примирення та Перемоги над нацизмом у Європі у Запоріжжі традиційно відбувся обласний телевізійний марафон «Пам’ять». В обласному академічному музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара зібралися керівництво області та міста, делегації з міст і  районів області у складі ветеранів Другої світової  війни, дітей війни,  воїнів АТО, представників державної влади та місцевого самоврядування, творчих спілок, громадських організацій, промислових і сільськогосподарських підприємств, депутатів усіх рівнів.

Під час заходу всі гості вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв Другої світової війни, а також подякували за подвиг присутнім ветеранам. До них звернувся голова облдержадміністрації  Костянтин Бриль.

- Я дуже вдячний нашим ветеранським організаціям, які започаткували цей захід ще в 1999 році. Телемарафон «Пам’ять» не тільки має свою історію, але і свої принципи та свою послідовність. На сьогодні це настільки суспільно важливий захід, який об’єднує всі чотири покоління. Це ті, хто жив у 39-45 роки,  їхні сини та навіть онуки і правнуки. Мабуть, в Україні немає жодного покоління, яке не було би задіяне в будь-якому збройному конфлікті. Сьогодні наші хлопці захищають східні кордони України. Вони відвойовують кожен метр нашої землі. І в кожного з них удома є фотокартка діда-прадіда, що є своєрідною наснагою для сучасних визволителів. Ветерани Другої світової дуже багато пережили. По них пройшлися голодомор, війна, відбудова країни. Але при цьому вони виховали сучасне покоління героїв. Тож велика подяка і шана кожному з наших ветеранів, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За словами директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Ігоря Мещана, нині в Запорізькій області на обліку перебуває 51941 ветеран війни, серед них: 3240 інвалідів війни, у тому числі 173 інваліди з числа учасників антитерористичної операції, 17188 учасників бойових дій, у т.ч.  - 9313 учасників бойових дій у зоні проведення АТО, 8791  член сімей загиблих, у т.ч.  242 - загиблих учасників АТО, 22 722 учасники війни, у т.ч. 12 тис. учасників АТО.

Безпосередніх учасників бойових дій Другої Світової війни залишилося 1 616 осіб. Кожного з них згадували учасники благодійного телемарафону. Адже їх біографія - жива сторінка історії. Так, за мужність і відвагу понад 76 тисяч уродженців Запорізької області були нагороджені орденами та медалями, 106 удостоєні звання «Герой Радянського Союзу».

Разом з тим, втрати військовослужбовців армії і флоту, бійців народного ополчення і винищувальних батальйонів, призваних на території нашої області, становили більше 124 тисячі чоловік, близько 67 тисяч мирних жителів, у тому числі партизанів і підпільників  загинули внаслідок воєнних дій та каральних акцій нацистських окупантів, на примусові роботи було вивезено майже 158 тисяч чоловік.

Аби жоден житель Запорізької області не забував подвигу наших предків, і був заснований телемарафон «Пам’ять». За останніми даними, на заході  зібрано 888 тисяч гривень. Проте рахунок марафону залишається відкритим. Підсумки «Пам’яті» 2017 року будуть підбиті в червні місяці. Всі  зібрані кошти  спрямують адресно на потреби ветеранів, їх розподіл буде опубліковано в засобах масової інформації.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Телемарафон «Пам’ять» збиратиме кошти до 22 червня
Телемарафон «Пам’ять» збиратиме кошти до 22 червня
Телемарафон «Пам’ять» збиратиме кошти до 22 червня
Телемарафон «Пам’ять» збиратиме кошти до 22 червня
Телемарафон «Пам’ять» збиратиме кошти до 22 червня
Телемарафон «Пам’ять» збиратиме кошти до 22 червня
Телемарафон «Пам’ять» збиратиме кошти до 22 червня
Телемарафон «Пам’ять» збиратиме кошти до 22 червня
Телемарафон «Пам’ять» збиратиме кошти до 22 червня
 


Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти