Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Крокуємо у майбутнє!

2017-04-14 15:45:20

Приазовська районна державна адміністрація

          Київ - одне з найдивовижніших міст України, місто мрій, сподівань та вражень! На власні очі побачити найцікавіші місця столиці змогли наші діти. За ініціативи Народного депутата України Сергія Валентирова  учнівська молодь Запорізького краю, а саме учні, які стали переможцями у щорічних олімпіадах та конкурсах Обласного та Всеукраїнського рівнів відвідали місто мрій! Такі екскурсії – частина постійної програми народного депутата із підтримки та заохочення талановитих та обдарованих учнів всіх районів округу.

Приазовська районна державна адміністрація

А хто ж з талановитих та амбітних молодих людей не мріяв би потрапити до вищого органу законодавчої влади - Верховної Ради України! Так, на початку квітня учні Приморського, Приазовського, Якимівського, Веселівського, Михайлівського та Токмацького районів мали змогу відвідати місце, де будується історія сучасної України.  Учні із захватом ділились враженням від екскурсії та найбільше їм запам’яталась сесійна зала, де молодь Запорізького краю могла зайняти місця для спостерігачів, активно ставити  запитання екскурсоводу, розмірковувати на тему: «Як би я став народним обранцем..»,  ближче познайомитись з роботою Парламенту України.

Приазовська районна державна адміністрація

Незабутнє враження подарувала чудова екскурсія містом, яку влаштували дітям організатори поїздки. Оглядова панорама Києва зачаровувала краєвидами  «Софії Київської», «Михайлівського Собору» та «Андріївської церкви». Перебуваючи в столиці учні відвідали головний собор Української православної церкви, збудований на честь великого князя Володимира, де поставили свічки з нагоди великого свята – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Особливо вразила дітей Пейзажна алея Києва, яка розташована на місці давніх валів, що були захистом для столиці. Декор алеї – це просто казка, адже тут живуть своїм життям скульптури гігантських котів-стоногів, слонів-фонтанів, горобців, зебр та ще багато чого цікавого, що треба побачити на власні очі!  Велике враження та почуття національної єдності учні відчували під час відвідування головної площі – Хрещатика, Майдану Незалежності та Парку вічної Слави. Адже, Героїв у наш не простий час стає все більше, бо кожен усвідомлює важливість захисту українських кордонів. Так непомітно минув день насиченої екскурсії,  школярі з великою вдячністю Сергію Валентирову та його помічниці Тетяні Бутилкіній повернулася додому повні вражень та нових емоцій. І хто знає, може цей подарунок-подорож до столиці України стане початком злету майбутніх досягнень наших талановитих дітей!

Приазовська районна державна адміністрація

З повагою, Наталія Болжеларська, Сергій Суханов, Ольга Гордейчук

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти