Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Костянтин Бриль: «У цьому році «Врожай» продовжить свою роботу з новою силою»

2017-03-27 16:39:32

Приазовська районна державна адміністрація

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулася нарада з головами райдержадміністрацій та об’єднаних громад регіону щодо проведення  заходу «Врожай 2017».

Очільник регіону підкреслив, що чимало людей в області хочуть, аби «Врожай» не відбувся  або завершився нічим.

- Після певних подій я зробив висновки, що в нашій області діє ціле угрупування, яке поєднує чимало сфер, включаючи і політику. Всі ці люди не зацікавлені у досягненні результатів. Адже з їхньої землі, що роками оброблялась, не сплачувалося жодної копійки до бюджетів, - підкреслив Костянтин Бриль.

Це підтверджують і результати заходу «Врожай-2016». Так, за даними ГУ ДФС у Запорізькій області, 22 березня закінчився термін проведення камеральних перевірок декларацій єдиного податку 4 групи, поданих на 2017 рік. На цей час територіальними підрозділами ГУ ДФС у Запорізькій області проводиться ретельний аналіз поданої звітності, співставлення задекларованих площ з даними моніторингу робочих груп. Як свідчать оперативні дані, за підсумками декларування по єдиному податку 4 групи, проведеного в лютому 2017 року, в Запорізькій області обліковується 2 096 платників. Їх кількість зменшилася порівняно з минулим роком на 27 суб’єктів господарської діяльності  або на 1,3%.

 Загалом площа оподатковуваних земель у 2017 році складає майже  1мільйон 179 тисяч гектарів. У порівнянні з 2016 роком вона збільшилась на 54,4 тис. га за рахунок реєстрації договорів оренди земель державної форми власності та паїв громадян, а також укладання додаткових угод до діючих договорів.

Річна сума нарахувань на 2017 рік становить 339,4 млн. грн. і в порівнянні з 2016 роком збільшилася на 94,3 млн. грн.  або на 38,5%.

Крім цього, під час проведення контрольно - перевірочних заходів у рамках операції «Урожай» було виявлено 175 неоформлених працівників, завдяки чому додаткові нарахування склали 700 тис. грн. Донараховані суми надійшли до бюджету в повному обсязі. В результаті  заходу роботодавці підвищили мінімальну заробітну плату понад 6 тис. найманих працівників,  середньомісячний дохід яких збільшився на 445 грн. Добровільно оформлено більше 4-х тисяч найманих працівників із середньою заробітною платою  4 тис. 300 грн. під час проведення сезонних робіт.

Костянтин Бриль підкреслив, що минулорічний захід дав певні результати. Тож у цьому році комісії «Врожаю» продовжать свою роботу з новою силою.

- Я вирішив обговорити подальші дії з тими, хто дійсно зацікавлений у проведенні заходу «Врожай-2017». Ми досягнемо того, що податки за землю, де росте врожай, потраплятимуть до районних бюджетів. Усі ми маємо об’єднати зусилля задля блага наших громад, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За словами очільника регіону, в поточному році до роботи комісій приєднаються фахівці державних служб, які раніше не хотіли співпрацювати. Тож результати мають бути позитивними. Також Костянтин Бриль наголосив на тому, що окрему увагу слід приділити виділенню ділянок учасникам АТО, які захищали нашу землю, а отже заслуговують на нашу вдячність.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

До уваги!

У вівторок , 27 березня, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович. Звертатися з 13.00 до 14.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти