Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Реалізація інфраструктурних проектів, які фінансуються за рахунок коштів ДФРР

2017-03-22 16:44:50

 

Створення Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) є однією з умов прискорення соціально-економічного розвитку регіонів України, переведення державних інструментів розвитку регіонів на нову основу, відхід від старої практики фінансування виключно будівництва все нових об’єктів, передусім бюджетної сфери, які домінували в переліках фінансування за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів, субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій, державних цільових програмах. Створення ДФРР дозволяє започаткувати в Україні фінансування проектів регіонального розвитку на конкурсній основі та відповідно до регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації.

Приазовська райдержадміністрація у квітні 2016 року надала пакет документів для участі в конкурсі інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за  рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017  році на 10 об’єктів, з них було відмічено 6 об’єктів на загальну суму 7668,570 тис.грн., а саме:

  • капітальний ремонт будинку культури в с. Гірсівка на суму 530,186 тис.грн.
  • капітальний ремонт водопровідної мережі с. Новокостянтинівка на суму 2536,670 тис.грн.
  • капітальний ремонт будинку культури в с. Чкалове на суму 729,566 тис.грн.
  • капітальний ремонт будинку культури в смт Нововасилівка на суму 907,458 тис.грн
  • капітальний ремонт бібліотеки-філіалу №18 Приазовської ЦСБ, розташованої в смт Нововасилівка на суму 915,826 тис.грн.
  • капітальний ремонт будівлі сільського будинку в с. Розівка на суму 2048,864 тис.грн.

Також 03 квітня 2017 року було оголошено додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, райдержадміністрацією подано 2 інвестиційних проекти загальною сумою 3160,143 тис.грн., які направлені на енергоефективність державних і комунальних навчальних закладів, а саме:

- капітальний ремонт фасаду будівлі Володимирівського НВК І-ІІІ ступені на суму 1896,961 тис.грн.;

- капітальний ремонт будинку культури за адресою: с. Чкалове вул. Леніна 74 Запорізької області на суму 1263,182 тис.грн.

А для участі у попередньому конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році подано 3 інвестиційних проекти загальною сумою 11488,202 тис.грн.:

- капітальний ремонт піщеблока Приазовської РСШ І-ІІІ ступенів № 1 «Азимут» за адресою: пгт Приазовське, вул. Горького, 74, Запорізької області на суму 1564,544 тис.грн.;

- реконструкція КУ «Приазовський РБК по вул. Леніна, 20 смт Приазовське Запорізької області» на суму 7779,326 тис.грн;

- капітальний ремонт будинку культури по пр. Комсомольський, 2 смт Нововасилівка, Приазовського району, Запорізької області на суму 2144,332 тис.грн.

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

До уваги!

У вівторок , 27 березня, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович. Звертатися з 13.00 до 14.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти