Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Голова облдержадміністрації засуджує блокаду на Сході країни

2017-02-17 14:58:51

Приазовська районна державна адміністрація

Президент України Петро Порошенко звинувачує учасників блокування руху залізничного транспорту у поширенні енергетичної загрози у всій державі. Він заявив, що учасники на лінії кордону з окупованими територіями не блокують бойовиків, а в першу чергу шкодять державі.

На засіданні Ради національної безпеки Глава держави висловив невдоволення політичним діячам, які влаштовують піар на критичному блокуванні транспортних шляхів. На думку Президента, саме політики створюють образ слабкої держави, хаосу і отаманщини, коли влада не здатна навести порядок, і така картина подається закордонним ЗМІ. А ще гірше, що такі дії дискредитують Україну в очах населення тимчасово окупованих територій. 

Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль також загострив увагу на цьому питанні та висловив недовіру  політичним популістам.

- Вважаю, що блокадою зайнялись, як уже казав наш Президент, багато політичних популістів, які взяли це питання на власне озброєння. Не потрібно забувати, що це хоч і тимчасово захоплена, але наша територія, і надра належать саме нам. Будувати на цьому популізм не варто, - підкреслив  керівник облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Через брак енергетичного вугілля низка міст та областей будуть частково відключені від енергопостачання. Деякі металургійні підприємства вимушені скоротити виробництво через брак сировини. Як наслідок, скорочуються валютні надходження, адже  лише в металургійному комплексі обсяг валютної виручки в річному вимірі складає більше 2 млрд. доларів.

Наразі планується додатково розширити перелік товарів, які заборонено перевозити через лінію розмежування, а також включити до нього радіотовари, будівельні матеріали з метою унеможливлення будівництва фортифікаційних споруд з боку бойовиків тощо.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти