Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Запоріжці відправили в Донбас понад 100 тонн будівельних матеріалів

2017-02-06 16:57:37

Приазовська районна державна адміністрація

Запорізька область продовжує надавати допомогу жителям Авдіївки та інших населених пунктів, які постраждали від обстрілів російсько-терористичних загарбників.

За минулі вихідні для співвітчизників на Сході доставлено 90 тонн піску, 12 тонн щебеню, 4,8 тис. штук цегли, 2,5 тонни цементу та 2,5 тис. кв. м руберойду. Вантаж зібрали завдяки соціально відповідальному  бізнесу:  ТОВ СП «Нібулон» (генеральний директор Олексій Вадатурський), ТОВ «Епіцентр К»,  ПАТ «Мотор Січ», а також керівництву Мелітопольського міськвиконкому.  

За словами заступника директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександра Зубченка, який супроводжував колону, в Краматорську на базі машинобудівного заводу розгорнуто потужний логістичний центр. Тут відбувається розвантажування, сортування та розподіл «гуманітарки», працює кілька десятків військовослужбовців, бійців МНС, волонтерів. Оперативну координацію здійснюють співробітники Донецької військово-цивільної адміністрації.

Запоріжці привезли допомогу одними з перших, уже за годину прибуло понад 20 фур із Волинської, Дніпропетровської, Київської та Одеської областей. Передано багато теплого одягу, круп та макаронних виробів, засобів гігієни, колотих дров. Також жителям постраждалих регіонів потрібні медикаменти, особливо протизастудні засоби.

Черговий гуманітарний вантаж для Донбасу відправиться вже сьогодні.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти