Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Понадпланові митні платежі підуть на ремонт автодоріг області

2017-01-25 16:15:39

Приазовська районна державна адміністрація

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулося засідання круглого столу з питань запровадження експерименту щодо використання понадпланових митних платежів на розвиток автомобільних доріг у Запорізькій області за участю керівництва Запорізької митниці та провідних підприємств регіону.

Як повідомив очільник області, Верховна Рада ухвалила зміни до Бюджетного кодексу,  згідно з якими експеримент щодо фінансування ремонту доріг за рахунок понадпланових митних зборів з 2017 року розповсюджується  на всі регіони  країни.

- На нараді Президента України в Одесі мова йшла про те, що цей експеримент уже довів свою життєздатність у Волинській, Одеській Львівській та Чернівецькій областях, а також у м.  Києві, у ході якого митниці направляли половину своїх понадпланових надходжень на будівництво доріг у цих регіонах. Запорізька облдержадміністрація неодноразово ініціювала поширення дії експерименту на нашу територію. Адже через велике навантаження на автодорожню мережу області важкої військової техніки, яка йде в АТО, у кричущому стані дорога Запоріжжя-Маріуполь, не в кращому - Запоріжжя-Дніпро. Тепер цей проект розповсюджується на всі області і завдяки його реалізації ми побачимо конкретний результат, - зазначив Костянтин Бриль. 

У результаті експерименту  п’ять  регіонів за 2016 рік отримали більше 2 млрд. грн.. на ремонт доріг за рахунок перенаправлення  понадпланових платежів. Зокрема, у Львівській області - 870 млн. грн.., у Києві - 597 млн. грн., у Чернівецькій області - 316 млн. грн.,  Одеській - 300 млн. грн.,  Волинській - 167 млн. грн.

Для отримання таких результатів необхідна ефективна співпраця митниці з підприємствами-експортерами та імпортерами, що дозволить перевиконувати показники митних надходжень. Керівник області нагадав, що минулого року відбувся круглий стіл щодо причин переходу деяких потужних імпортерів на обслуговування в інші митниці та вироблення стратегії їх повернення.

За його підсумками вдалося розв’язати багато проблем,  промислові  підприємства  відмічають плідне співробітництво із  Запорізькою  митницею, на обслуговування повернулася більшість  суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Разом з тим, за 2016 рік до бюджету надійшло 5,1 млрд. грн. митних платежів, що становить лише 74,1 %  установленого цільового показника.

Учасники круглого столу обговорили шляхи збільшення митних надходжень до Запорізької митниці. Зокрема, керівник митниці Антон  Жучков поінформував представників підприємств про можливість використання спрощеного оформлення вантажів, готовність митників надавати попередні консультації тощо. Промисловці зі свого боку порушили питання забезпечення товарними вагонами, необхідності транспортної розв’язки до Запорізького річкового порту.

Всі пропозиції та зауваження було враховано і за підсумками обговорення вирішено рекомендувати Запорізькій митниці ДФС України вжити заходів для забезпечення перевиконання щомісячних показників надходжень митних платежів, у тому числі максимально сприяти проведенню зовнішньоекономічних операцій з урахуванням проблемних питань оформлення митних платежів підприємств імпортерів.

На Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації покладено завдання підготувати проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 2017 рік, а також проект розпорядження голови облдержадміністрації, яким затверджується перелік об’єктів, щодо яких здійснюються заходи експерименту. Костянтин Бриль також доручив Департаменту підготувати робочу нараду з керівництвом Бердянського морпорту.

Крім цього, підприємствам-імпортерам рекомендовано максимально оформлювати митні операції через Запорізьку митницю, розглянути можливість перевалки вантажів через Бердянський морський порт та Запорізький річковий порт.

Підбиваючи підсумки, голова ОДА Костянтин Бриль наголосив: «Президент попередив, щоб не розраховували на довготривалість цього проекту. Можливо, він діятиме тільки один, 2017 рік. Тому ми повинні максимально скористатися цим шансом. У свою чергу, облдержадміністрація готова розглядати всі наявні проблемні питання, які стосуються митного оформлення».


Управління у правах преси та інформації

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти