Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Правоохоронці, виконавча та судова влада об’єднались для боротьби з рейдерством у регіоні

2016-11-10 16:06:23

Приазовська районна державна адміністрація

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбувся перший регіональний форум з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств у Запорізькій області.

Участь у заході взяли прокурор Запорізької області Валерій Романов, т.в.о. начальника ГУ національної поліції в Запорізькій області Іван Пазиніч, начальник Управління СБУ в Запорізькій області Олександр Шмітько, начальник Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області Андрій Данов, очільники судів регіону, а також представники адвокатських та нотаріальних контор.

Відкриваючи форум, очільник регіону наголосив, що цей захід є реакцією на деякі явища, що, на жаль, відбуваються в Україні.

-  Під час Ради регіонального розвитку Президент України Петро Порошенко наголосив на тому, що захист прав власності, економічних інтересів громадян та інвесторів, а також зменшення ризиків незаконного заволодіння майном сприятиме боротьбі з рейдерством. Хочу підкреслити, що в поточному році Запорізький регіон також побачив сигнали замаху на чужі підприємства з використанням фальсифікованих судових рішень. Нині матеріали цих справ знаходяться на досудовому розслідуванні, аби правоохоронні органи могли надати відповідну оцінку дій рейдерів. На сьогодні ми маємо порозуміння з представниками правоохоронних органів, аби в нашому регіоні рейдери не мали жодних шансів, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Начальник ГТУ юстиції у Запорізькій області Андрій Данов повідомив, що за ініціативою Мін’юсту був проголосований так званий «антирейдерський» закон №1666, спрямований на запобігання можливості захоплення бізнесу чи нерухомого майна.

У свою чергу прокурор Запорізької області Валерій Романов зазначив, що за статистикою, адресованою Генпрокурору України, за станом на вересень цього року рейдерства в Запорізькій області не існує. Проте державна влада знає про інші факти. Тож нині прокуратурою області створено громадську раду, яка буде дуже уважно стежити за всіма повідомленнями громадян стосовно протиправних діянь, у тому числі й рейдерства.

Свої пропозиції щодо вирішення проблемного питання висловили також присутні адвокати та інші учасники заходу.

Підсумком форуму стала домовленість стосовно підписання Меморандуму про співпрацю, а також координація роботи обласної комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств у Запорізькій області.

 

Управління у справах преси та інформації

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти