Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

2016-10-28 11:27:46

Приазовська районна державна адміністрація

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!

72 роки тому український народ зробив визначний внесок у звільнення України та Європи від гітлерівських окупантів. Тож шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, до всіх її ветеранів, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму є нашим священним обов’язком. Ми маємо вшанувати кожного, хто боровся з «коричневою чумою», а також всіх жертв страшної війни. Попри складну економічну ситуацію українська влада буде робити все, щоб учасники Другої світової війни відчували увагу влади та суспільства.

Наш народ приніс велику жертву у справі вигнання нацистів.  Проте після перемоги дії радянської влади призвели до масових репресій та депортації сотень тисяч українців, кримських татар та інших націй. Тож сьогодні ми готові зі зброєю в руках рішуче відстоювати незалежність та територіальну цілісність держави.

Впевнений, що окуповані землі будуть обов’язково повернуті, адже українська армія не посоромить подвигів своїх предків. Наша держава давно заслужила на мир та спокій. Тож нехай вони панують у кожному домі та кожному серці!

 

З повагою

 

Голова облдержадміністрації                                                                                 Костянтин БрильРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти