Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


Тепер інформування про порядок отримання житлових субсидій можливе на дому

2016-10-28 10:36:04

Приазовська районна державна адміністрація

У рамках реалізації Стратегії подолання бідності 27 жовтня  2016 року Приазовським РЦЗ спільно з УСЗН Приазовської РДА був проведений інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру. Метою заходу було - залучення безробітних до участі у громадських роботах з «Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією» за наданою потребою Управлінням соціального захисту населення у 2016 році.

Провідним фахівцем з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Приазовського РЦЗ Ю.М.Барсук було надано інформацію проте що, участь безробітних осіб в громадських та інших роботах тимчасового характеру є одним з засобів реалізації політики зайнятості населення, що саме такі тимчасові роботи можуть зняти соціальну напругу на ринку праці, а також що служба зайнятості продовжує активно ініціювати організацію та проведення цих робіт у Приазовському районі. Так з початку 2016 року у громадських та інших роботах тимчасового характеру за організацією Приазовського РЦЗ взяло участь 293 безробітні особи (з них 166 на громадських та 127 на тимчасових роботах).

Приазовська районна державна адміністрація

Продовжила семінар начальник УСЗН Приазовської РДА Т.Г.Полякова, яка розповіла, що субсидія є одним із найбільш дієвих напрямків підтримки державою сімей під час підвищенням тарифів на оплату житлово-комунальних послуг, також вона ознайомила учасників з процедурою надання субсидій, акцентувавши увагу на умовах праці та вимогах до працівників, які потрібні для тимчасової зайнятості.

Більш детально про обов’язки безробітних осіб, які будуть залучені до громадських робіт доповіла провідний фахівець відділу з прийому громадян УСЗН Приазовської РДА Д.М.Мякішева, а саме що під час таких робіт вони інформують населення про можливість отримання житлових субсидій, розповсюджуючи інформаційні матеріали, проводять технічну обробку документації, комплектують конверти зі зразками документів.

На думку працівників Управління соціального захисту населення, ця допомога з оформлення житлових субсидій є суттєвою, що дає змогу проінформувати всі категорії населення, які живуть у Приазовському районі та не можуть за тими чи іншими обставинами надати документи. Оскільки саме безробітні особи, що будуть залучені до громадських робіт, матимуть змогу відвідувати та інформувати осіб з обмеженими фізичними можливостями та людей похилого віку безпосередньо за їх місцем проживання.

В результаті семінару 7 безробітних осіб виявили бажання взяти участь у громадських роботах та отримали направлення до УСЗН Приазовської РДА в цей день.

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти