Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


До Дня захисника України проводиться благодійний телемарафон

2016-10-27 09:40:41

Приазовська районна державна адміністрація

У Приазовській РДА відбулась робоча зустріч за участю начальника управління внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко. Мета зібрання – інформування задля того, щоб мешканці Приазовського району долучилися до обласного телемарафону.

Благодійний телевізійний марафон проводиться з метою забезпечення вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації учасників антитерористичної операції, вшанування українських воїнів - учасників АТО на Сході України, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України, виховання дітей та молоді в дусі поваги до Українського війська та правоохоронних органів.

Приазовська районна державна адміністрація

До участі у благодійному телевізійному марафоні традиційно залучаються підприємства, організації та установи різних форм власності.

При облдержадміністрації створено спостережну раду, яка координуватиме розподіл коштів, зібраних у ході марафону. Як зазначив Олександр Зубченко, прийняття рішень щодо спрямування коштів на потреби учасників АТО члени ветеранських та громадських організацій прийматимуть самостійно, без втручання влади. За зверненнями громадських організацій ветеранів АТО та волонтерів кошти будуть направлені на допомогу жителям міст та районів області. Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти