Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Приазовському центру обслуговування платників податків – рік!!!

2013-05-28 08:25:31

Майже тільки вчора була перерізана червона стрічка Центру обслуговування платників податків Приазовського відділення Приморської МДПІ. 21 травня 2013 року - виповнився рік з моменту відкриття Центру.

Чого вдалось досягти податківцям за цей рік? Насамперед, пріоритетним напрямом роботи працівників Центру обслуговування платників податків - покращення якості обслуговування платників податків. Приємно, що негативних відгуків за рік роботи Центру обслуговування платників податків не було. І це є одним з кращих показників роботи податківців.

Щоденно Центр обслуговування платників податків відвідують 60-70 платників податків. За рік роботи Центру на облік до Приазовського відділення Приморської МДПІ взято 29 юридичних осіб та 100 – фізичних осіб – підприємців. Майже 700 платників податків отримали в ЦОПП картки платників податків. За цей період в ЦОПП зареєстровано біля 200 книг обліку доходів та витрат, 95 – книг обліку розрахункових операцій, 340 розрахункових книжок. Майже 100 платників податків отримали ліцензії на алкогольні та тютюнові вироби. Отримано більше 1,5 тис. консультацій при відвідуванні Центру та за телефоном.

Як зазначають платники податків, відкриття ЦОПП дало змогу отримувати необхідні довідки, консультації, подавати податкову звітність, надавати кореспонденцію, затрачаючи мінімум часу. Однією з переваг є також облаштування робочого місця з доступом до мережі Інтернет, за яким платники мають змогу заповнювати та відправляти звітність до податкової в електронному вигляді.

Позитивно відвідувачі відгукуються про оформлення стендів в ЦОПП, адже вони містять актуальну інформацію щодо новацій податкового законодавства, новітніх електронних сервісів для платників податків, порядку заповнення документів на отримання електронного цифрового підпису. В приміщенні Центру встановлена скринька, яка дає змогу залишати свої відгуки та пропозиції щодо обслуговування в ЦОПП.

Як зазначила заступник начальника – начальник Приазовського відділення Приморської МДПІ Станчева Наталія Миколаївна, приазовські податківці і надалі будуть проводити вивчення громадської думки, адже схвальні відгуки платників, чітко характеризують якість роботи податкового органу і є своєрідним стимулом для поліпшення і удосконалення роботи й надалі. Саме кваліфіковане обслуговування відвідувачів надасть змогу досягти рівня надання послуг за європейськими стандартами.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти