Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Про відзначення Дня фізичної культури та спорту в Приазовському районі

2016-09-15 21:38:26

З метою відзначення в Приазовському районі  Дня фізичної культури та  спорту в Україні відділ освіти, молоді та спорту Приазовської райдержадміністрації спільно з районною громадською ФСТ «Колос»  відбулася низка спортивних заходів спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху (різноманітні спортивні змагання, “майстер-класи”, конкурси малюнків, фотографій, вікторини на олімпійську та спортивну тематику.

З 2 по 7 вересня в с. Новокостянтинівка Приазовського району на б/в «Азов» пройшов VІI Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків 1998-2000гг.р., 2001-2003 гг.р., 2004 і молодше. Це традиційний турнір, з вільної боротьби присвячений пам'яті воїнам - Приазовцям загиблим в республіці Афганістан та з нагоди Дня фізичної культури та спорту

За головні призи змагалися спортсмени 13 команд. 230 борця визначали найсильніших у 40 вагових категоріях. Турнір зібрав спортсменів з мм. Запоріжжя, Мелітополя, Токмака, Енергодара, Василівки, Веселого, Чернігівки, Лозове і КрасноПавлівки Харківської області, Полтави та Нікополя, команди філії Приазовської ДЮСШ.

У заході взяли участь представники регіональної влади,  видатні та заслужені спортсмени, ветерани спорту, тренери та вихованці  спортивних та юнацьких шкіл, учасники бойових дій в Афганістані та АТО. До привітань приєдналися голова районної ради Прокопенко Олександр Миколайович, голова Новокостянтинівської сільської ради, військовий комісар райвійськкомату Зеленецький Олег Іванович та гості свята, які побажали успіхів у спорті, олімпійського здоров'я, адже саме здоровий спосіб життя, щоденні заняття фізкультурою та загартуванням здатні зробити нас міцнішими духовно, активнішими і успішними відмітили вони. На завершенні змагань разом з ветеранами вільної боротьби району нагородили переможців та призерів турніру грамотами та медалями. А пам’ятними медалями відзначені найкращі борці. Також, всі почесні гості турніру отримали ювілейні нагороди.

Приазовська районна державна адміністраціяПриазовська районна державна адміністрація

9 вересня в районному парку культури та відпочинку смт Приазовське, відбулися спортивні заходи серед навчальних груп Приазовської філії Мелітопольського професійно аграрного ліцею, які змагалися в підтягуванні на перекладині, вправи на бруссях, вправи для пресу, естафети та міні-футболу. В заході взяли участь  не лише учні, але і майстри груп і викладачі ліцею. В змаганнях та конкурсах взяло участь понад 85 учасників. Переможці змагань були нагороджені грамотами, а групи отримали солодкі призи.

Приазовська районна державна адміністраціяПриазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяПриазовська районна державна адміністрація

10 вересня на футбольному полі с.Богданівка пройшов 5 районний турнір з футболу серед ветеранів, присвяченого пам'яті тренера з футболу та вчителя фізичної культури Нейчева І.Д. та з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Перед початком змагань виступили голова Богданівської сільської ради Йолкін Сергій Михайлович та голова районної федерації футболу Стоялов Василь Михайлович, які побажали міцного здоров’я, подякували за високі спортивні досягнень та вагомий вклад в розвиток районного футболу. По закінченні змагань команда переможець нагороджена кубком та грамотою, а призери були нагороджені грамотами та грошовими винагородами. Від районної федерації футболу найкращі гравці кожної команди отримали статуетки та грошові винагороди.

10 вересня в спортивному залі Приазовської ДЮСШ з нагоди Дня фізичної культури та спорту, відбулися змагання з волейболу серед дівчат та хлопців.

10 вересня в районному будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний турнір з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. Переможці та учасники змагань були нагороджені грамотами відділу освіти,  молоді та спорту райдержадміністрації, отримали сувеніри та солодкі призи від голови районної молодіжної організації "Моє майбутнє" Антона Нарбекова.

Разом з учнями відзначали свято спорту вчителя, батьки, випускники минулих років та провідні спортсмени району. Перед початком змагань були нагороджені грамотами та подарунками найкращі спортсмени, переможці та призери районної шкільної спартакіади з видів спорту. А почалося все з Олімпійського уроку "Спорт - це життя" на яких виступили видатні спортсмені району. Після уроку на спортивних майданчиках відбулися всі заплановані спортивні заходи. У змаганнях брав участь кожен школяр, навіть ті, які звільнені від занять фізкультурою. Їм відвели роль суддів змагань.  Ну, а родзинкою змагань була участь в них збірних команд вчителів, батьків та запрошених ветеранів спорту. Переможці змагань були нагороджені грамотами та дипломами, а від спонсорів діти отримали спортивні інвентарі.

8-10 вересня в навчальних закладах району з цієї нагоди відбулося:

Урочисті лінійки до Дня фізкультури і спорту, тематичні інформаційні години «Історія олімпійського руху», «Герої спорту» та ін.;

- ранкова зарядка:

- Флеш - Моб «Зі спортом по життю»;

- змагання «Веселі старти», «Разом ми сила», «Зоряний марш», «Козацькі розваги», «Прийшов! Побачив! Переміг!»;

-  велокроси «Мій друг велосипед»;

- "Тато. Мамо. Я – спортивна сім'я"

- змагання з шахів, шашок, на кращого стрибуна у довжину, на чемпіона школи з підтягування на перекладені, настільного тенісу, волейболу, футболу, баскетболу, армреслінгу;

-  ігрова програма «Здорові, спритні, кмітливі»;

- конкурси малюнків «Мій улюблений вид спорту», «Якщо хочеш бути здоровим»;

- конкурс презентацій « Олімпійські види спорту»;

- конкурс стіннівок» Олімпійські чемпіони»; - бесіди «Здоров’я - найцінніший скарб», «Здоров’я - найдорожча цінність людини», «Рецепти здоров’я», «Хвороби цивілізації», «Спорт єднає»;

- виготовлення стіннівок «Яскраві події ХХХІ Олімпійських ігор» ;

- вікторина «Знавці Олімпійської історії» .

- спортивно – масові заходи «Зоряний марш», «Козацькі розваги», «Здорові, спритні, кмітливі», «День здоров’я і спорту», «Ні дня без спорту!». Змагання  з настільного тенісу «Найшвидша ракетка школи.

В святкових районних заходах взяло участь понад 2380 учасників.

Приазовська районна державна адміністраціяПриазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяПриазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяПриазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяПриазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти