Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


На два дні база відпочинку «Азов» с.Новоконстантіновка стала центром для любителів вільної боротьби.

2016-09-13 17:24:18

Приазовська районна державна адміністрація

2 по 4 вересня в нашому районі проходить VII-й відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений пам'яті воїнам - Приазовцям загиблим в республіці Афганістані, який традиційно збирає сотні найсильніших спортсменів з різних областей.

Не став винятком і цей рік. На турнір приїхали понад 230 учасників які змагалися по 4 віковим групам. Ініціатором проведення відкритого турніру з вільної боротьби 7 років тому виступив тренер вільної боротьби Сергій Радіус, в результаті цей захід став щорічним. На урочистому відкритті виступили військовий комісар райвійськкомату Зеленецький Олег Іванович, який зазначив що цей турнір не просто змагання, а й дуже важливий момент у вихованні підростаючого покоління. - «Підлітки повинні виховуватися на прикладах мужності і патріотизму, тому ми розповідаємо юним борцям про воїнів-інтернаціоналістів, про війну в Афганістані, про локальних війнах. Учасник бойових дій в Афганістані Саппа Віталій і голова районної громадської молодіжної організації «Моє майбутнє!» Антон Нарбєков, наголосили на важливості проведення автор таких турнірів і побажали всім учасникам чесної і відкритої боротьби.

«Сьогодні до нас приїхали команди, які зійдуться в яскравих і гідних поєдинках. Це добра традиція для нас і ми раді, що турнір такого високого рівня проводиться саме в нашому регіоні. Всім хочу побажати чесної і відкритої боротьби, удачі, і щоб переміг найсильніший. Турнір відомий далеко за межами нашої області, його поважають, цінують і люблять -зазначив Сергій Радіус. Далі в честь пам'яті воїнам-Приазовцям загиблим в Афганістані була оголошена хвилина мовчання.

Участь в турнірі взяли борці із Запоріжжя, Мелітополя, Токмака, Енергодара, Василівки, Веселого, Чернігівки, Лозове і Краснопавлівки Харківської області, Полтави та Нікополя, Приазов'я, Новокостянтинівки, Чкалова, Георгіївка, Дунаївка.

Конкуренція на турнірі висока, але юні борці нашого району прагнули не вдарити в бруд обличчям на рідному килимі і боролися за більшість нагород. І це їм вдалося. Виходячи на поєдинок, кожен спортсмен намагався «викладатися на повну» і показати всім свою майстерність. Тому фінальні бої перетворилися на справжні спортивні спектаклі - драматичні, захоплюючі, азартні, видовищні. Пристрасті були напружені до межі, зазначив головний спеціаліст освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Кирило Кірпік.

            Переможцями у своїх вагових категоріях стали в молодшій віковій групі: Букша Антон / Чкалове, 26 кг / - 1 місце, Тюльпенко Данила / Новокостянтинівка, 29 кг / - 3 місце, Віхляєв Антон / Новокостянтинівка, 1 місце /, Симоненко Антон / Новокостянтинівка, 32 кг / - 3 місце, Тюльпенко Ілля / Новокостянтинівка, 53 кг / - 3 місце, Мірошниченко Юрій / Новокостянтинівка, 42 кг / - 3 місце, Клепчев Олександр - 3 місце, Кабанов Віктор / Новокостянтинівка, 53 кг / - 1 місце, Сиващенко Іван / Новокостянтинівка, 53 кг / - 3 місце, Шестопалов Єгор / Новокостянтинівка, 47 кг / - 1 місце, Хом'як Роман / Новокостянтинівка, 54 кг / - 3 місце, Корнілов Єгор / Георгіївка, 69 кг / - 1 місце, Симоненко Дмитро // Новокостянтинівка, 69 кг / - 3 місце.

Старша вікова група: Лейнвебер Олег / Новокостянтинівка, 53 кг / - 3 місце, Матвєєв В'ячеслав / Приазовське, 59 кг / - 3 місце, Шкода Андрій / Новокостянтинівка, 69 кг / - 2 місце, Лейнвебер Андрій / Новокостянтинівка, 69 кг / - 3 місце, Сечин Вадим / Приазовське, 73 кг / - 3 місце, Скуйбіда Сергій / Новокостянтинівка, 76 кг / - 2 місце, Марков Руслан / Новокостянтинівка, 76 кг / - 3 місце.

Серед дівчаток: Федорова Рита / Новокостянтинівка, 42 кг / - 2 місце, Крячко Маргарита / Чкалове, св. 70 кг / - 1 місце, Зварич Вікторія / Чкалове, св. 70 кг / - 2 місце, Шляхова Юля / Чкалове, св. 70 кг / - 3 місце

Переможцям і призерам змагання були вручені пам'ятні медалі та грамоти турніру.

         Турнір відбувся за підтримки директора пансіонату «Металург" Шестопалова Віктора Павловича, Нарбекова Антона Сергійовича, Самойленко Олександра Івановича - власника бази відпочинку« Азов», Костирі Юрія Володимировича, Ткаченко Валерія, Білого Володимира Михайловича, Стоянова Валерія Івановича, Тиховода Анатолія Миколайовича, Чубенко Олександра Володимировича, Почаніну Людмили Михайлівни і Радіус Сергія Володимировича, які надають постійну увагу питанням розвитку вільної боротьби та спорту в Приазовському районі.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти