Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


На два дні база відпочинку «Азов» с.Новоконстантіновка стала центром для любителів вільної боротьби.

2016-09-13 17:24:18

Приазовська районна державна адміністрація

2 по 4 вересня в нашому районі проходить VII-й відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений пам'яті воїнам - Приазовцям загиблим в республіці Афганістані, який традиційно збирає сотні найсильніших спортсменів з різних областей.

Не став винятком і цей рік. На турнір приїхали понад 230 учасників які змагалися по 4 віковим групам. Ініціатором проведення відкритого турніру з вільної боротьби 7 років тому виступив тренер вільної боротьби Сергій Радіус, в результаті цей захід став щорічним. На урочистому відкритті виступили військовий комісар райвійськкомату Зеленецький Олег Іванович, який зазначив що цей турнір не просто змагання, а й дуже важливий момент у вихованні підростаючого покоління. - «Підлітки повинні виховуватися на прикладах мужності і патріотизму, тому ми розповідаємо юним борцям про воїнів-інтернаціоналістів, про війну в Афганістані, про локальних війнах. Учасник бойових дій в Афганістані Саппа Віталій і голова районної громадської молодіжної організації «Моє майбутнє!» Антон Нарбєков, наголосили на важливості проведення автор таких турнірів і побажали всім учасникам чесної і відкритої боротьби.

«Сьогодні до нас приїхали команди, які зійдуться в яскравих і гідних поєдинках. Це добра традиція для нас і ми раді, що турнір такого високого рівня проводиться саме в нашому регіоні. Всім хочу побажати чесної і відкритої боротьби, удачі, і щоб переміг найсильніший. Турнір відомий далеко за межами нашої області, його поважають, цінують і люблять -зазначив Сергій Радіус. Далі в честь пам'яті воїнам-Приазовцям загиблим в Афганістані була оголошена хвилина мовчання.

Участь в турнірі взяли борці із Запоріжжя, Мелітополя, Токмака, Енергодара, Василівки, Веселого, Чернігівки, Лозове і Краснопавлівки Харківської області, Полтави та Нікополя, Приазов'я, Новокостянтинівки, Чкалова, Георгіївка, Дунаївка.

Конкуренція на турнірі висока, але юні борці нашого району прагнули не вдарити в бруд обличчям на рідному килимі і боролися за більшість нагород. І це їм вдалося. Виходячи на поєдинок, кожен спортсмен намагався «викладатися на повну» і показати всім свою майстерність. Тому фінальні бої перетворилися на справжні спортивні спектаклі - драматичні, захоплюючі, азартні, видовищні. Пристрасті були напружені до межі, зазначив головний спеціаліст освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Кирило Кірпік.

            Переможцями у своїх вагових категоріях стали в молодшій віковій групі: Букша Антон / Чкалове, 26 кг / - 1 місце, Тюльпенко Данила / Новокостянтинівка, 29 кг / - 3 місце, Віхляєв Антон / Новокостянтинівка, 1 місце /, Симоненко Антон / Новокостянтинівка, 32 кг / - 3 місце, Тюльпенко Ілля / Новокостянтинівка, 53 кг / - 3 місце, Мірошниченко Юрій / Новокостянтинівка, 42 кг / - 3 місце, Клепчев Олександр - 3 місце, Кабанов Віктор / Новокостянтинівка, 53 кг / - 1 місце, Сиващенко Іван / Новокостянтинівка, 53 кг / - 3 місце, Шестопалов Єгор / Новокостянтинівка, 47 кг / - 1 місце, Хом'як Роман / Новокостянтинівка, 54 кг / - 3 місце, Корнілов Єгор / Георгіївка, 69 кг / - 1 місце, Симоненко Дмитро // Новокостянтинівка, 69 кг / - 3 місце.

Старша вікова група: Лейнвебер Олег / Новокостянтинівка, 53 кг / - 3 місце, Матвєєв В'ячеслав / Приазовське, 59 кг / - 3 місце, Шкода Андрій / Новокостянтинівка, 69 кг / - 2 місце, Лейнвебер Андрій / Новокостянтинівка, 69 кг / - 3 місце, Сечин Вадим / Приазовське, 73 кг / - 3 місце, Скуйбіда Сергій / Новокостянтинівка, 76 кг / - 2 місце, Марков Руслан / Новокостянтинівка, 76 кг / - 3 місце.

Серед дівчаток: Федорова Рита / Новокостянтинівка, 42 кг / - 2 місце, Крячко Маргарита / Чкалове, св. 70 кг / - 1 місце, Зварич Вікторія / Чкалове, св. 70 кг / - 2 місце, Шляхова Юля / Чкалове, св. 70 кг / - 3 місце

Переможцям і призерам змагання були вручені пам'ятні медалі та грамоти турніру.

         Турнір відбувся за підтримки директора пансіонату «Металург" Шестопалова Віктора Павловича, Нарбекова Антона Сергійовича, Самойленко Олександра Івановича - власника бази відпочинку« Азов», Костирі Юрія Володимировича, Ткаченко Валерія, Білого Володимира Михайловича, Стоянова Валерія Івановича, Тиховода Анатолія Миколайовича, Чубенко Олександра Володимировича, Почаніну Людмили Михайлівни і Радіус Сергія Володимировича, які надають постійну увагу питанням розвитку вільної боротьби та спорту в Приазовському районі.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти