Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Обласна влада посилює контроль за нарахуванням субсидій населенню

2016-09-13 16:46:29

Приазовська районна державна адміністрація

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді, що відбулася під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Головні питання заходу - призначення населенню житлових субсидій та перерахування і використання відповідних коштів.

Приазовська районна державна адміністрація

Як зазначив Глава Уряду, залякування популістів тим, що платіжки за житлово-комунальні послуги будуть великими і громадяни не зможуть їх сплачувати, є неправдивим.

Приазовська районна державна адміністрація

- Держава не буде фінансувати минулу систему в газовій сфері, що породжувала збитки  комунальних підприємств та масштабну корупцію, а фінансуватиме підтримку конкретних громадян України, які потребують такої допомоги після встановлення ринкової ціни на газ. Усі ті, хто має гроші, заплатять повну ціну, а тим, хто має невеликі доходи,  різницю, близько 85%, заплатить держава. Ми не будемо фінансувати збитки теплокомуненерго, водоканалів - ми будемо фінансувати підтримку кожного конкретного громадянина України, який потребує такої допомоги, - наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Приазовська районна державна адміністрація

За даними Департаменту соціального захисту населення Запорізької ОДА, в цьому році за призначенням субсидії звернулося 196,7 тисячі сімей. Динаміка звернень свідчить, що в середньому до органів соцзахисту  щотижнево звертається близько 2,5 тисячі сімей. За станом на 01.08.2016 субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримували 226,1 тисячі сімей.

Приазовська районна державна адміністрація

Сума коштів, спрямованих з державного бюджету на цю допомогу, складає 1,02 мільярда гривень. З них профінансовано 893 мільйони, заборгованість складає 619,8 мільйона гривень.

Крім цього, субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу в поточному році призначено 28,1 тисячі сімей на загальну суму 57 мільйонів гривень. З них профінансовано 31,2 мільйона гривень, заборгованість відповідно - 25,8 мільйона гривень. У зв’язку з установленням нової ціни на тверде паливо та скраплений газ у Запорізькій області необхідно перерахувати 28,1 тисячі справ отримувачів субсидії на ці енергоносії. З урахуванням вартості газопостачання, централізованого опалення, гарячого водопостачання та інших послуг очікується, що в опалювальний період 2016/2017 років цим видом допомоги скористаються до 400 тисяч домогосподарств області.

За словами Костянтина Бриля, Запорізька область не пасе задніх у процесі нарахування субсидій.

- У деяких районах через брак кадрів  існує відставання. Проте ця тенденція з’явилася лише у серпні, коли показники знизились до 97%. Тож нині ми ставимо на контроль питання нарахування субсидій. Адже за кожним відсотком не нарахування субсидій стоять реальні люди, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформаціїРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти