Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Перемога у конкурсі науково-дослідницьких робіт у м. Києві

2013-05-16 13:24:46

Два роки поспіль талановита учениця 10 класу Приазовської РСШ № 1 «Азимут» Канарова Аліса приймає участь в конкурсі-захисті наукових робіт Малої академії наук України на науковому відділенні літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства.

Це талановита, творча, обдарована дівчина, яка виявляє підвищені здібності до української і російської мови та літератури, є переможцем обласних олімпіад з цих предметів.

Канарова Аліса – відмінниця навчання, активна учасниця шкільного зразкового театру «Поэтическая свеча», мріє стати журналістом,. Вона впродовж двох років отримує районну стипендію «Обдарованість».

Аліса має нахил і до науково-дослідницької роботи.

В минулому навчальному році на конкурсі-захисті наукових робіт обласного рівня Аліса виборола друге місце. В цьому році вона значно підвищила свої результати і за рішенням обласного журі зайняла перше місце. Тема її наукової роботи: «Миф Бориса Чичибабина о поэте-страстотерпце – художественное исследование истоков духовности гения Пушкина (литературно-лингвистический аналіз поэмы Б.А.Чичибабина «Пушкин» с элементами компаративістики».

У складі шести переможців обласного етапу Канарова Аліса була запрошена для участі у третьому (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у м. Києві з 25 по 30 квітня і виборола третє місце.

Це високий результат, якого Аліса досягла завдяки своєму науковому керівнику Приймі Аллі Пантеліївні – вчителю вищої категорії, заслуженому вчителю України, вчителю-методисту. Це – творчий, цілеспрямований вчитель-професіонал, закоханий у свою справу.

Системна, копітка робота Алли Пантеліївни сприяє тому, що її учні щорічно займають призові місця в шкільних, районних, обласних олімпіадах, конкурсах-захисту наукових робіт Малої академії наук України, стають лауреатами міжнародних олімпіад з російської мови та літератури.

Під керівництвом Прийми А.П. в школі працює театр «Поэтическая свеча», якому присвоєно почесне звання «Зразковий колектив». Досвід роботи Алли Пантеліївни з обдарованими дітьми запозичують вчителі-словесники школи та району.

Особистість вчителя, її багатий досвід роботи, результати праці забезпечили велику повагу до неї серед вчителів школи та батьків.

Алла Пантеліївна завжди радіє перемогам своїх учнів.

Хочеться побажати Алісі та Аллі Пантеліївні невичерпного натхнення та нових творчих звершень.

Методист Л.І.СінчаРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти