Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Повідомляємо, що 17 червня 2016 року управлінням Державної казначейської служби України у Приазовському районі Запорізької області проведено нараду з головними бухгалтерами розпорядників бюджетних коштів щодо оперативного підключення клієнтів до системи дистанційного обслуговування через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство».

2016-06-21 08:26:55

Приазовська районна державна адміністрація

На нараді розглянуто питання щодо запровадження системи віддаленого доступу клієнтів Казначейства через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства-Казначейство», спрощення та оптимізація  взаємодії розпорядників  бюджетних коштів з органами Державної казначейської служби України.

Присутніх ознайомлено із порядком оформлення Договору про дистанційно – розрахункове обслуговування з використанням вищевказаного комплексу та додатків до нього в частині отримання та передачі документів щодо планових показників, передачі розподілів відкритих асигнувань, завантаження інформації щодо бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та підтвердних документів до них.

Фахівцями управління надано методологічну та практичну допомогу розпорядникам бюджетних коштів, які планують підключення.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти