Пошук10 последних новостей
(количество голосов 3)


Всеукраїнський турнір "Кубок миру"

2016-06-15 15:17:31

Приазовська районна державна адміністрація

З 7 по 10 червня на одному з кращих стадіонів області "Ливарник" с.Нововасилівка Приазовського району пройшов Всеукраїнський турнір з футболу "Кубок світу" під гаслом "Ми любимо тебе Україно" среди юнаків 2004-2005 р.н. під патронатом громадської організації Всеукраїнської Асоціації воїнів - інвалідів АТО та Ф/Г "СТЕМ при підтримці Приазовської райдержадміністрації та Приазовської районної ради.

У турнірі взяли участь 5 команд: "Нива" Вінниця, "Освіта" м.Херсона, "Інтер" м.Дніпро, "Дизелист" м.Токмак і господарі змагань "СТЕМ-ПРИАЗОВ'Є" Приазовський район.

Приазовська районна державна адміністрація

Відкрив змагання голова ф/г"СТЕМ" Валерій Іванович Стоянов, який підкреслив, що турнір проходить під гаслом "Ми любимо тебе Україно!" та об'єднує всі міста України та всіх спортсменів. Привітали усіх учасників змагань та воїнів АТО голова райдержадміністрації Романенко Наталія Анатоліївна та голова районної ради Прокопенко Олександр Миколайович. Вони привітали всіх юних футболістів та гостей турніру. "Дух патріотизму, любов к країні – ми зараз відчуваємо особливо гостро, Україна велика сім'я. Ця сім'я бажає жити та працювати під мирним небом, зустрічати ясні світанки і проводжати спокійні ночі. Ми хочемо щоб наші діти росли фізично здоровими, інтелектуально розвиненими і щоб билися тільки на спортивних аренах – підкреслила Наталія Анатоліївна  Романенко. Олександр Миколайович Прокопенко охоче підтримав ініціативу Всеукраїнської асоціації воїнів інвалідів АТО та відзначив важливість проведення таких турнірів, які об'єднують і показують всім єдність всіх українців, а для молодшого покоління виховує патріотизм. "Нам зрозуміла і приємна турбота ветеранів АТО про підростаюче покоління і заклик до миру". Побажали всім учасникам успіхів, терпіння і перемоги.

В результаті футбольних баталій місця розподілилися наступним чином: перше місце посіла команда «Освіта» м.Херсон, на другому місці наша команда «Стем-Приазовське» смт.Приазовське, почесне третє місце завоювали футболісти «Інтер» м.Дніпро.

Всім командам були вручені кубки, медалі а також подарунки від громадської організації Всеукраїнської Асоціації інвалідів антитерористичної операції, директора фермерського господарства "СТЕМ" і Запорізької обласної державної адміністрації. Безкоштовні сертифікат-путівки в дитячий оздоровчий табір "Червона гвоздика" отримали юні футболісти команди "Стем". Кращі гравці кожної з команд були нагороджені статуетками.

Від голови Запорізької обласної державної адміністрації учасникам бойових дій в АТО були вручені відзнаки, вручив заступник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Багіров Едуард Олександрович.  Валерій Стоянов від імені Української асоціації інвалідів АТО за участь в організації заходів з патріотичного виховання підростаючого покоління висловив Ю.А. Костирі - директору ТОВ «Агрофірма Шевченко», Г.І. Скиданенку - комерційному директору ТОВ «Агрофірма Шевченко», С.М. Підгірному - заступнику директора ТОВ «Агрофірма Шевченко», В.А. Ткаченку - директору приватного підприємства «Невід», І.М. Савенковій -голові ф / г «Валерія-2007».  Грамотами Української асоціації інвалідів АТО нагороджені А.В. Пшеничний - генеральний директор Таврійської ливарної компанії «Талко», А.І. Попов - приватний підприємець, В.М. Стоялов - директор стадіону «Ливарник», В.П. Харченко - голова ф / г «Харченко В.П.», С.Л. Фефелов - Нововасилівський селищний голова.  

Діти і учасники АТО познайомилися з районом, його побутом. Після футбольних матчів для них був організований післяобідне дозвілля, що включає в себе екскурсію в Строганівський Храм, пісні біля багаття «Дружби», змагання з рибної ловлі, розбирання та складання пістолета і автомата АКМ представниками райвійськкомату і учасниками АТО.

Підсумок насичених чотирьох днів підвів Валерій Стоянов: «Ми у великому боргу перед хлопцями, які поклали своє життя за нас і наших дітей. Ідеєю Турніру було об'єднати всіх - керівників, футбольну громадськість, бізнес, волонтерський рух та звичайних громадян, що ми проти війни, через спортивне досягнення - ми міцна і здорова нація ».  

Після фінального матчу відбулася товариська гра ветеранів збірної команди господарів турніру і збірної команди с.Ботієве.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти