Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Програма «Сільське подвір’я»

2016-05-24 13:15:57

З 1998 року в Запорізькій області працює регіональна цільова програма «Сільське подвір’я». Для її реалізації створено Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, який фінансується з державного та місцевого бюджетів (обласних і районних).

Завдання Програми – надання довгострокових пільгових кредитів жителів, які проживають і працюють у сільській місцевості. Основне джерело фінансування Програми – кошти держбюджету.

За Програмою ведеться будівництво житла в сільській місцевості, а також кредитується придбання житлових будинків, їх газифікація і водозабезпечення, покупка сільгосптехніки, посадкового матеріалу і домашньої худоби (розвиток фермерського та особистого селянського (підсобного) господарства).

Реалізація Програми «Сільське подвір’я» сприятиме створенню нових робочих місць і підвищенню вимог до комфорту життя в сільській місцевості. Програма дозволяє людям не покидати рідні села в пошуках кращого життя.

Також Програмою передбачені і пільги для учасників.

Пакет документів необхідний жителям Приазовського району для оформлення кредитів за різними видами додається.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти