Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


У Приазовському районі відбувся турнір з футболу на "Кубок Петрова В.С."

2016-05-09 13:34:57

Традиційно, вже дев'ятий рік поспіль в Приазовському районі проходить міжрайонний турнір з футболу, присвячений пам'яті двічі героя Радянського Союзу Василя Степановича Петрова. Матчі проводилися на стадіоні "Ливарник" п.Нововасилівка. У змагання взяли участь юнаки 2004-2005 років народження, що представляли колективи: "Спартак" Мелітополя, "Прогрес" смт.Якимівка та "Стем" смт.Приазовське. Зі святом Великої Перемоги футболістів привітали начальник відділу молоді та спорту Приазовської РДА Кирпик К.І., голова Нововасилівської селищної ради Фефелов С.Л., виступила екскурсовод районного краєзнавчого музею Мусенко Н.А., яка розповіла про життя і подвиги Петрова Василя Степановича.

В результаті зіграних матчів в фіналі зустрілися команди «Спартак» (м. Мелітополь) і «Стем - Приазов'я» (смт.Приазовське). Фінал змагань видався досить жарким: в захоплюючій, впертій боротьбі, протягом усього матчу наші футболісти вели в рахунку, гості намагалися зрівняти рахунок, але в другому таймі приазовські футболісти не залишили жодного шансу і довели матч до перемоги ставши в черговий раз переможцями "Кубка Петрова В.С.", друге місце зайняли "Спартак" з Мелітополя і третє місце зайняли хлопці з Якимівки.

Призери змагань були нагороджена грамотами, медалями та солодкими призами, а команда-переможець - «Стем» (смт.Приазовське) головним призом - Кубком.

Турнір пройшов за підтримки депутата обласної ради В.М.Сухіни та батьків.

Приазовська районна державна адміністраціяРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти