Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Районна, в рамках обласної, велоестафета "Едність в ім'я Перемоги" 05.05.2016 року

2016-05-06 09:20:09

Приазовська районна державна адміністрація

5 травня 2016 року, в канун Дня Перемоги, в Приазовському районі стартувала районна велоестафета, в рамках обласної велоестафета "Едність в ім'я Перемоги", в якій взяли участь діти та учнівська молодь сіл, селищ Приазовського району.

Метою Естафети є розвиток патріотичних почуттів та систематизація діяльності з патріотичного виховання серед молоді, виховання пошани до історичної пам'яті, дбайливого ставлення до національних багатств і рідного краю, привернення уваги до подій Другої Світової війни, пробудження інтересу до подій 1939-1945 років, підтримка ідеї єдності, миру та перемоги, координація діяльності ВНЗ, підприємств, громадських організацій Приазовського району.

Стартувала велоестафета в смт.Приазовське з території Приазовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Естафету відкрили голова Приазовської районної ради Прокопкнко О.М. та заступник голови Приазовської районної державної адміністрації Попова М.П., які зазначили: "Сьогодні захід дуже символічний, тому що він проходить напередодні великого свята Перемоги, і сьогодні об'єдналась вся Запорізька область. Хочеться, щоб таких заходів було побільше, щоб вони виховували в молоді почуття патріотизму та любові до нашої незалежної, красивої батьківщини України".

Під час велоестафети учнівська молодь зупинилась біля пам'ятника учасників Другої Світової війни в селі Володимирівка та поклала квіти.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти