Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Районна, в рамках обласної, велоестафета "Едність в ім'я Перемоги" 05.05.2016 року

2016-05-06 09:20:09

Приазовська районна державна адміністрація

5 травня 2016 року, в канун Дня Перемоги, в Приазовському районі стартувала районна велоестафета, в рамках обласної велоестафета "Едність в ім'я Перемоги", в якій взяли участь діти та учнівська молодь сіл, селищ Приазовського району.

Метою Естафети є розвиток патріотичних почуттів та систематизація діяльності з патріотичного виховання серед молоді, виховання пошани до історичної пам'яті, дбайливого ставлення до національних багатств і рідного краю, привернення уваги до подій Другої Світової війни, пробудження інтересу до подій 1939-1945 років, підтримка ідеї єдності, миру та перемоги, координація діяльності ВНЗ, підприємств, громадських організацій Приазовського району.

Стартувала велоестафета в смт.Приазовське з території Приазовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Естафету відкрили голова Приазовської районної ради Прокопкнко О.М. та заступник голови Приазовської районної державної адміністрації Попова М.П., які зазначили: "Сьогодні захід дуже символічний, тому що він проходить напередодні великого свята Перемоги, і сьогодні об'єдналась вся Запорізька область. Хочеться, щоб таких заходів було побільше, щоб вони виховували в молоді почуття патріотизму та любові до нашої незалежної, красивої батьківщини України".

Під час велоестафети учнівська молодь зупинилась біля пам'ятника учасників Другої Світової війни в селі Володимирівка та поклала квіти.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти