Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Волонтерська акція «Чисте місто»

2016-05-04 13:38:08

Приазовська районна державна адміністрація

23.04.2016 відбувся захід з прибирання території в рамках волонтерської акції "Чисте місто", організований компанією ДТЕК.

У волонтерській акції взяли участь 50 осіб - співробітники вітроелектростанції разом з сім'ями, працівники Приазовської районної адміністрації та районної ради. На пляжі волонтери зібрали понад 114 мішків сміття - в основному пластика і скла. Ботіївська сільська рада організував вивезення зібраного сміття з території. Очищена пляжна зона тепер придатна для відвідин відпочиваючими.

Приазовська районна державна адміністрація

Шматочок узбережжя між селами Ботієво і Строганівка вважається унікальним місцем. Поєднання морської води і сонця, лікувальних грязей дозволяє виліковувати шкірні захворювання, особливо псоріаз. Місце збирання є так званим "диким" пляжем. Тому після туристів тут щорічно залишається багато сміття.

Приазовська районна державна адміністрація

"Ми завжди готові підтримати хорошу ініціативу, тому приєдналися сьогодні до акції компанії ДТЕК, - зазначив перший заступник Приазовської державної адміністрації Олександр Клосубер. - Скоро почнеться курортний сезон. Упевнений, що люди оцінять красу і порядок, які ми навели".Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти