Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Волонтерська акція «Чисте місто»

2016-05-04 13:38:08

Приазовська районна державна адміністрація

23.04.2016 відбувся захід з прибирання території в рамках волонтерської акції "Чисте місто", організований компанією ДТЕК.

У волонтерській акції взяли участь 50 осіб - співробітники вітроелектростанції разом з сім'ями, працівники Приазовської районної адміністрації та районної ради. На пляжі волонтери зібрали понад 114 мішків сміття - в основному пластика і скла. Ботіївська сільська рада організував вивезення зібраного сміття з території. Очищена пляжна зона тепер придатна для відвідин відпочиваючими.

Приазовська районна державна адміністрація

Шматочок узбережжя між селами Ботієво і Строганівка вважається унікальним місцем. Поєднання морської води і сонця, лікувальних грязей дозволяє виліковувати шкірні захворювання, особливо псоріаз. Місце збирання є так званим "диким" пляжем. Тому після туристів тут щорічно залишається багато сміття.

Приазовська районна державна адміністрація

"Ми завжди готові підтримати хорошу ініціативу, тому приєдналися сьогодні до акції компанії ДТЕК, - зазначив перший заступник Приазовської державної адміністрації Олександр Клосубер. - Скоро почнеться курортний сезон. Упевнений, що люди оцінять красу і порядок, які ми навели".Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти