Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Вечір пам яті «Судьба с черной меткой Чернобыль» з нагоди відзначення 30-ї річниці Чорнобильської трагедії.

2016-04-27 16:36:05

Приазовська районна державна адміністрація

26 квітня в районному будинку культури відбувся вечір пам яті «Судьба с черной меткой Чернобыль» з нагоди відзначення 30-ї річниці Чорнобильської трагедії. Спектакль, поставлений на сцені районного будинку культури  начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Ольгою Іванівною Кірпік, з якого розпочато заходи, нікого в залі не залишив байдужим.

Приазовська районна державна адміністрація

Заступник голови районної державної адміністрації Марина Петрівна Попова, голова районної ради Олександр Миколайович Прокопенко, помічник Народного депутата України Сергія Васильовича Валентирова Олег Едмандович Василевський,  обласний депутат Вадим Миколайович Сухіна виступили перед присутніми з нагоди відзначення 30-ї річниці Чорнобильської трагедії зі словами вдячності за особливий внесок в усуненні наслідків аварії. Відбулась хвилина мовчання, присвячена подвигу героїв – загиблих від хвороб, учасникам ліквідації техногенної аварії в Чорнобилі.

Приазовська районна державна адміністрація

Помічник народного депутата України Сергія Валентирова Олег Василевський за дорученням народного депутата вручив разом з керівниками району нагороди учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Віктора Журавля нагороджено орденом «За заслуги» Всеукраїнської  громадської організації інвалідів «Союз Чернобыль Украины», йому також вручена медаль «Ликвидатор последствий ядерной катастрофы на ЧАЭС».

Приазовська районна державна адміністрація

Пам ятні медалі до 30-річчя аварії на Чорнобильській АЕС «За заслуги» присвоєні Борису Романову та Василю Поташнику. Знаки відмінності Асоціації ветеранів МВС України «30 лет аварии на ЧАЭС» отримали Сергій Доваль та Сергій Добрєв.

Приазовська районна державна адміністрація

Грамотою Головного управління Національної поліції в Запорізькій області нагороджений Віктор Орманджи. Наказом Президента України 2016-й  рік оголошений роком пам яті жертв Чорнобильської катастрофи, всім ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС присвоєні чергові військові звання. Наказом МВС України спеціальні звання присвоєні Володимиру Легову (підполковник), Сергею Добреву и Виктору Журавлю (капітан міліції). Депутат обласної ради Вадим Сухіна вручив подяки та грошову допомогу Сергію Довалю, Петру Джаниму та Леоніду Широкому.

Приазовська районна державна адміністрація

За ініціативою Приазовської райдержадміністрації, районної ради та депутатів Приазовської селищної ради було прийнято рішення про встановлення пам ятного знаку землякам –ліквідаторам наслідків на Чорнобильській АЕС в центральному парку селиша Приазовське. Всіх присутніх було запрошено прийняти участь в урочистій церемонії відкриття районного пам ятного знаку, як вдячності за мужність та героїзм ліквідаторів аварії  та покладанні квітів.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти