Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Тренінг УФ

2016-04-12 15:50:47

На виконання листа міністерства фінансів України від 25.03.2016 № 31-20040-09-7/8686 щодо реалізації навчання для забезпечення безперебійного функціонування єдиного веб-порталу використання публічних коштів та у рамках проекту «Є-Дата» Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень, Департаментом фінансів та управлінням фінансів Приазовської РДА 12 квітня було організовано навчання-тренінг  для головних бухгалтерів та фахівців Приазовського району  в м. Запоріжжі. В тренінгу взяли участь головні бухгалтера та головні спеціалісти управління фінансів, відділу освіти, відділу культури, Нововасилівської районної лікарні, Приазовського районного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, управління агропромислового розвитку,  управління соціального захисту населення та головні бухгалтера Нововасилівської селищної ради, Надеждинської, Гирсівської, Богданівської та Ботіївської сільських рад, які відповідають за виконання ст. 4 Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» у частині оприлюднення, достовірності та своєчасності інформації про використання публічних коштів.

Впродовж тижня будуть проведені аналогічні тренінги для розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів, що включені до мережі. Навчання буде проводитися відповідним спеціалістом районного фінансового управління.

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти