Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Засідання круглого столу на тему «Якість підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування».

2016-04-05 14:50:33

Приазовська районна державна адміністрація

05 квітня начальник управління Державної казначейської служби України у Приазовському районі Запорізької області Речицька Неля Яківна прийняла участь в засіданні круглого столу на тему «Якість підготовки бакалаврів за освітньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування», який відбувся в Таврійському державному агротехнологічному університеті за ініціативою кафедри «Фінанси та кредит» факультету «Економіки та бізнесу». В засіданні прийняли участь викладачі Таврійського державного агротехнологічного універсітету та роботодавці – керівники провідних фінансових установ м. Мелітополя та районів Запорізької області, представники банківської сфери, сфери соціального страхування, керівники провідних господарств області.

 

Приазовська районна державна адміністрація

До учасників круглого столу звернувся ректор Таврійського державного агротехнологічного університету, доктор технічних наук, професор Кюрчев Володимир Миколайович, який підкреслив важливість діалогу навчального закладу з провідними фаховими установами з метою підготовки конкурентоспроможних, висококваліфікованих фахівців. Начальник управління Державної казначейської служби України у Приазовському районі Запорізької області Речицька Неля Яківна у своєму виступі зробила акцент на потребі висококваліфікованих працівників для роботи у системі казначейства та підкреслила важливість проходження виробничої практики студентів.

За круглим столом були обговорені особливості роботи на різних посадах у сфері фінансів, вимоги до рівня знань, навичок, особистих якостей майбутніх фахівців, надані пропозиції щодо формування навчального плану зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

За результатами засідання були прийняті рішення щодо формування моделі фахівця за освітньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування».Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти