Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Засідання Робочої групи з розробки Програми розвитку ТОВ "Вінд Пауер" з Ботієвською та Приморсько-Посадською сільськими радами Приазовського району Запорізької області на 2016 рік.

2016-03-28 15:52:42

Приазовська районна державна адміністрація

22.03.2016 під керівництвом голови райдержадміністрації Романенко Н.А. та голови районної ради Прокопенко О.М. в актовому залі Приазовської РДА відбулося засідання робочої групи з розробки Програми розвитку ТОВ «Вінд Пауер» з Ботіївською та Приморсько-Посадською сільськими радами Приазовського району Запорізької області на 2016 рік.

 

На порядку денному розглянули наступні питання:

1. Про процес розробки Програми розвитку ТОВ «Вінд Пауер» з Ботієвською і Приморсько-Посадською сільськими радами.

2. Про ознайомлення з короткими паспортами Ботієвської та Приморсько-Посадської сільських рад та попередньо напрацьованим матеріалом.

3. Про проведення SWOT - аналізу.

4. Про обговорення попереднього переліку цілей і задач та структури Плану дій Програми розвитку ТОВ «Вінд Пауер» та Ботієвської і Приморсько-Посадської сільських рад.

5. Про обговорення та погодження першого варіанту Проектів та структури Програми розвитку на 2016р. та відбір проектів на 2016р. відповідно до наявних ресурсів.

  

Приазовська районна державна адміністрація

В результаті обговорення прийняті наступні рішення:

1. За результатами обговорення інженерно-технічної та фінансової специфіки робіт по розробленим проектам, наявного обсягу ресурсів  для реалізації проектів від ТОВ «Вінд Пауер» (1 млн. грн. на 2016р.) та бюджетів сільських рад у 2016р. погодити перелік проектів для Програми розвитку на 2016р.:

- «Придбання шкільного автобусу для забезпечення навчання дітей шкільного віку  

с. Приморський Посад у ЗОШ у с. Шевченко»;

- «Облаштування дитячого майданчика на території ДНЗ «Сонечко» у с. Приморський Посад»;

-  «Розробка генерального плану Ботієвської сільської ради»;

-  «Упорядкування території стадіону в с. Ботієво  та до оснащення обладнанням».

 

2. Проект «Будівництво дороги з твердим покриттям  по вул. Леніна в с. Ботієво» не входитиме до Програми розвитку на 2016р. та реалізовуватиметься Ботієвською сільською радою самостійно за окремим планом.

 

3. Погодити включення проектів Приморсько-Посадської сільської ради до Програми розвитку на 2016р.:

- «Придбання шкільного автобусу для забезпечення навчання дітей шкільного віку  

с. Приморський Посад у ЗОШ у с. Шевченко» (спів фінансування від ТОВ «Вінд Пауер» 400,0 тис грн);

- «Облаштування дитячого майданчика на території ДНЗ «Сонечко» (спів фінансування від ТОВ «Вінд Пауер» 65,0 тис грн).

 

4. Погодити включення проектів Ботієвської сільської ради до Програми на 2016р. :

- «Розробка генерального плану Ботієвської сільської ради»;

- «Упорядкування території стадіону в с. Ботієво  та до оснащення обладнанням».

 

5. Ботієвському сільському голові доручити до 31 березня 2016р.:

- внести зміни до заходів проекту «Розробка генерального плану Ботієвської сільської ради» (розподілити весь обсяг робіт на 5-ть етапів та включити в програму 3 етапи з терміном реалізації у 2016 р.).;

         - провести доопрацювання заходів та додаткові прорахунки обсягу фінансових ресурсів (спів фінансування від ТОВ «Вінд Пауер» та коштів бюджету Ботієвської сільської ради) по погодженим проектам;

         - після проведеного доопрацювання та визначення наявності залишку коштів (з загальної суми спів фінансування ТОВ «Вінд Пауер» на 2016р. та коштів сільського бюджету по чотирьом проектам програми на 2016 р.) надати пропозиції у вигляді проектного листка для розгляду та можливого включення до Програми розвитку проекту по благоустрою дитячих майданчиків ДНЗ с. Ботієво;

         - провести сесію Ботієвської сільської ради для ознайомлення громади сільської ради з прийнятими на засіданні другої Робочої групи рішеннями щодо Програми розвитку на 2016р. та проектів Ботієвської сільської ради;

         - кориговані та доопрацьовані проектні листки надати консультанту ТОВ «Вінд Пауер» для остаточного формування проекту Програми розвитку на 2016р., як документу.

 

6. Фахівцям Приазовської РДА та районної Ради спільно з Робочою групою допрацювати проект «Програми розвитку ТОВ «Вінд Пауер» з Ботієвською та Приморсько-Посадською сільськими радами Приазовського району Запорізької області на 2016рік» та розглянути цей проект на 3-му розширеному засіданні Робочої групи у квітні 2016 р.  для обговорення, внесення можливих доповнень з подальшим направленням на розгляд сесії Приазовської районної ради та затвердження відповідним рішенням.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти