Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


Навчання керівників та головних спеціалістів сіль господарських підприємств Приазовського району з питань охорони праці.

2016-02-22 14:06:03

Приазовська районна державна адміністрація

Працівниками управління агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації спільно зі спеціалістами  навчально – учбового – методичного центру з питань охорони праці ТДАТУ проведено навчання керівників та головних спеціалістів сільгосподарських підприємств Приазовського району з питань охорони праці. Навчання проходило з 22 по 24 лютого 2016 року. 

Розглянуті були такі теми: законодавство Украини про охорону  праці,  пожежна  безпека,  електробезпека,  правила  надання  першої  медичної  допомоги  на  підприємстві.

Навчання  проводили спеціалісти ТДАТУ: Петров В.В. – директор науково-навчально-методичного центру з питарь охорони  праці,  Малюта С.І. – доцент кафедри охорони  праці та безпеки  життедіяльності,  Зоря  М.В. – старший викладач  кафедри  охорони праці та безпеки  життедіяльності,  Головін  С.І. – старший викладач кафедри кафедри  охорони праці та безпеки  життедіяльності,  Плутицький  М.М. – начальник відділу  нагляду  в агропромисловому комплексі, соціально - культурній сфері, на транспорті та зв’язку Головного  управління  Держпраці  у  Запорізькій області,  Петрова  Л.О.  -  начальник  відділення  ВД  ФССНВПЗ  у  місті  Мелітополі.

Пройшовши перевірку знань з питань охорони праці  44 керівника та головних спеціалістів сільгосподарських підприємств  отримали  посвідчення.

      Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти