Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Привітання від Народного депутата України Сергія Васильовича Валентирова з Міжнародним жіночим днем.

2016-03-09 11:19:52

Приазовська районна державна адміністрація

           09 березня Приазовський район відвідав Народний депутат України Сергій Васильович Валентиров та привітав  жінок – керівників організацій, підприємств, громадських організацій, сільських, селищних голів, з Міжнародним жіночим днем. Кожній особисто вручив квіти та солодкий подарунок. В програмі відвідування Народного депутата було три об єкти соціально-культурної сфери.

Приазовська районна державна адміністрація

Першим гостей зустрів директор Приазовскої ЗОШ №2 Олександр Борисович Луценко, який розповів про досягнення педагогічного коллективу. Було оглянуто кабінети, один з яких – логопедичний, облаштований завдяки фінансовій участі Народного депутата Сергія Васильовича Валентирова. Разом з керівниками району  - головою райдержадміністрації Наталією Анатоліївною Романенко та головою районної ради Олександром Миколайовичем Прокопенко обговорили деякі аспекти реформи системи освіти. В центральній бібліотеці Народний депутат привітав всіх працівниць та накреслив на великому значенні їхньої діяльності. В якості подарунка Сергій Васильович привіз декілька екземплярів книги свого колеги та друга Народного депутата України Миколи Томенко, яка присвячена історії Конституції України. Для самих маленьких читачів - диск с українськими літературними  виданнями та диск «7 чудес України». Працівники культури також отримали ще одни подарунок від Народного депутата – новенький ноутбук, який допоможе працівникам  Приазовського РБК в організації та проведенні районних заходів. Ще один жіночий коллектив цього ж дня чекав в гості Народного депутата – це колектив дитячого дошкільного закладу «Сонечко». Жінки також приймали привітання Сергія Васильовича та подарунок – пилосос.

Приазовська районна державна адміністрація

Треба відмітити, що куди б не приїхав Сергій Васильович, він чув в свою адресу щирі слова вдячності. Сергій Васильович Валентиров від інших Народних обранців відрізняється тим, що дуже уважно ставиться до прохань мешканців нашого району, особливо – до потреб соціальної сфери та ветеранів.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти