Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Соціальна справедливість в умовах викликів часу.

2016-03-03 14:52:28

Приазовська районна державна адміністрація

         20 лютого в Україні відзначається День соціальної справедливості, яка є   основним принципом мирного та успішного життя. Але тільки стабільний ріст економіки забезпечує соціальний розвиток та соціальну справедливість, необхідними умовами яких є тісний взаємозв язок політики зайнятості та економічної політики в регіоні, об єднання всіх гілок власті, роботодавців, профспілок, соціальних партнерів, діяльність яких пов язана з вирішенням проблем зайнятості населення.  

Приазовська районна державна адміністрація

      В смт Приазовське відбулась нарада за участю голови Приазовської районної державної адміністрації Наталії Анатоліївни Романенко, голови Приазовської районної ради Олександра Миколайовича Прокопенко, директорів центрів зайнятості Запорізької області, директора районного центру зайнятості Тетяни Львівни Зенкової, роботодавців та соціальних партнерів. 
Відкрила нараду голова райдержадміністрації Наталія Анатоліївна  Романенко. Вона зупинилась на соціально-економічній ситуації в Приазовському районі, розповіла про плани розвитку.
"Завдяки ефективному співробітництву з органами влади, роботодавцями та службою зайнятості – можна досягти високого рівня зайнятості населення» - поділився своїм баченням вирішення проблем безробіття голова Приазовської районної ради Олександр Миколайович Прокопенко.
Заступник директора Запорізького обласного центру зайнятості Тетяна Вікторівна Кошечко наголосила на важливості розвитку комунікацій між всіма учасниками ринку праці задля вирішення питань зайнятості населення. «Сьогодні служба модернізується у сервісну клієнтоорієнтовану службу сучасного формату, що дозволить підвищити рівень обслуговування шукачів роботи та роботодавців» - зазначила Тетяна Вікторівна.

Приазовська районна державна адміністрація

Директор Приазовського районного центру зайнятості Тетяна Зенкова у своєму виступі накреслила, що мета у всіх  одна – працевлаштування безробітних, підвищення росту ефективності  виробництва та покращення ситуації на ринку праці; підвищення якості професіонального навчання безробітних; забезпечення роботодавців висококваліфікованими кадрами тощо. Майбутнє району - в ефективній зайнятості, яка є одним з умов соціальної справедливості.

Приазовська районна державна адміністрація

 Протягом наради учасники соціального діалогу обговорили питання працевлаштування демобілізованих учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, розвитку підприємництва, професійне навчання безробітних та профорієнтації населення.
За підсумками наради сторонами досягнуто домовленості підвищувати співпрацю між всіма учасниками ринку праці задля вирішення питань зайнятості населення.
 

Приазовська районна державна адміністраціяРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти