Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


2016-02-15 09:49:12

Приазовська районна державна адміністрація

З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Дебальцевської операції  в бібліотеках району оформлені книжкові виставки, тематичні полиці, викладки газетно- ілюстративних матеріалів, фото - стенди « Згадаймо поіменно Героїв Небесної  «Подвиг Небесної  Сотні – приклад для нащадків», «Героями не народжуються», «Славні сини України, «Загинули не марно».

Приазовська районна державна адміністрація

У Приазовській районній дитячій бібліотеці, в рамках акції «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» для читачів – дітей молодшого та середнього шкільного віку проведено цикл тематичних заходів , зокрема

прес-огляд « Слава Україні - героям Слава», тематичний перегляд літератури «Вічна пам’ять  героям України», бесіда «Він був справжнім патріотом ( про С.Синенка).

Для читачів різних категорій в Приморсько- Посадській сільській бібліотеці відбулася година пам яті «Реквієм Небесній Сотні».

Цикл патріотичних читань «Гідність, відвага , сила духу» проведено в Нововасилівській дитячій бібліотеці. Години мужності , уроки історії, бесіди « Загинули не марно», «Вони загинули за свободу України», «Гідні українці» проведені в  усіх бібліотеках Приазовської централізованої бібліотечної системи.

Цикл уроків історії «Історія Небесної Сотні» для учнівської молоді проведені в районному краєзнавчому музеї.

Низку тематичних заходів патріотичного  спрямування , з метою вшанування пам яті  Героїв Небесної Сотні, підготували і провели працівники установ культури клубного типу. Уроки мужності, уроки – реквієми «Герої для нас , як приклад», « Тим , хто стояв на Майдані за нас», «Є пам»ять , якій не буде кінця» проведені в Ганнівському, Ботієвському, Олександрівському, Дунаївському, Надеждинському, Таврійському сільських клубах та Будинках культури. Години пам яті, години спілкування, години вшанування                 «Євромайдан – 2014», «Події, що змінили Україну» проведені в Миколаївському, Степанівському Другому сільських клубах, Богданівському, Гирсівському, Нововасилівському, Новоспаському, Чкаловському сільських Будинках культури. Вечір – хроніка подій «Життя , віддане Україні» - проведений у Воскресенському сільському Будинку культури. Вечори пам»яті, вечори вшанування «Збережемо в серцях їх імена», «Герої не вмирають», «Мамо, я просто не можу по – іншому» відбулися в Приморсько – Посадському, Степанівському Першому, Гамівському сільських Будинках культури.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти