Пошук10 последних новостей
(количество голосов 3)


Засідання круглого столу на тему «Актуальні питання практичної підготовки фахівців зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

2016-02-22 10:07:45

Приазовська районна державна адміністрація

17 лютого на кафедрі фінансів і кредиту Таврійського державного агротехнологічного університету відбулось засідання круглого столу на тему «Актуальні питання практичної підготовки фахівців зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», в якому взяла участь начальник управління Державної казначейської служби України у Приазовському районі Запорізької області Речицька Неля Яківна, викладачі університету та роботодавці – керівники провідних фінансових установ м. Мелітополя та районів Запорізької області.

До учасників круглого столу звернувся ректор Таврійського державного агротехнологічного університету доктор технічних наук, професор Кюрчев Володимир Миколайович, який підкреслив важливість діалогу навчального закладу з провідними фаховими установами з метою підготовки конкурентоспроможних, висококваліфікованих фахівців. Начальник управління Державної казначейської служби України у Приазовському районі Запорізької області Речицька Неля Яківна у своєму виступі підкреслила важливість проходження виробничої практики студентів магістратури за напрямом підготовки «Фінанси, банківська справа, страхування» в управлінні та зробила акцент на потребі висококваліфікованих працівників в управлінні.

За круглим столом були обговорені особливості роботи на різних посадах у сфері фінансів, вимоги до рівня знань, навичок, особистих якостей майбутніх фахівців.

Викладачі кафедри та запрошені фахівці обговорили результати проходження виробничої практики студентами спеціальності "Фінанси і кредит" та напрями удосконалення навчального процесу й практичної підготовки студентів-фінансистів з метою вирішення проблем кадрового забезпечення провідних фахових установ регіону.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти