Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Змагання з нагоди 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан.

2016-02-13 15:11:01

Приазовська районна державна адміністрація

13 лютого в спортивному залі Приазовської ДЮСШ, зібралися люди у військовій формі. Це люди, яким зрозумілі фрази про честь і гідність, які знають, що таке захищати Батьківщину і свій народ. Це - ветерани-афганці. А приводом для збору в спортивному залі послужила проведення 14 міжрайонного волейбольного турніру серед чоловічих команд, приуроченому 27 річниці виведення військ з Афганістану - це і свято афганців-ветеранів, і день пам'яті і скорботи про всіх загиблих воїнів-інтернаціоналістів. У змаганнях взяли участь команди: Бердянська, Мелітополя. Кам'янка - Дніпровського району та господарі турніру Приазовці.

Всіх учасників турніру привітали заступник голови Приазовської райдержадміністрації Попова Марина Петрівна. У своєму вітанні вона зазначила: "Українці сьогодні з повагою і шаною ставляться до ветеранів Афганістану. У великих і малих містах 15 лютого ініціативні ветерани організовують мітинги та різні заходи. Вічна слава нашим воїнам!

Голова районного товариства «Ветерани Афганістану» Царенко Віктор Іванович та учасник бойових дій Саппа Віталій. в своїх виступах привітали всіх учасників турніру і відзначили: "Неможливо переоцінити заслуги воїнів-інтернаціоналістів. Вони брали участь у багатьох бойових діях за межами нашої країни. Війна була і від цього вже нікуди не дінешся. Тому, важливо не забувати про тих, хто був на ній. Від щирого серця бажаємо воїнам-інтернаціоналістам, ветеранам всіх воєн і збройних конфліктів, їх рідним і близьким щастя, удачі, здоров'я та благополуччя. Перед початком турніру присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Після урочистої частини суддівська колегія з представниками команд провела жеребкування ігор. У першій грі зустрілися команди м.Бердянськ та м Мелітополь. У впертій боротьбі "берданці" здолали суперника лише в третій партії. Потім зустрічалися команди "Водяне" (Кам'янка-Дніпровського району) та господарі турніру "Перспектива Приазов'я". Але кожне набране очко давалося Приазовцям з величезними труднощами через сверхцепкої гри в захисті гостей. При цьому перевага команди "приазовців" в рахунку повільно, але вірно росло.

В результаті доля першого місця вирішилася в грі "Бердянськ" - "Перспектива Приазов'я". Волейболісти команди "Перспектива Приазов'ї" стали володарями головного призу - перехідним Кубком, а друге місце заслужено завоювала команда "Водяне" (Кам'янка Дніпровського району). Бронзовими призерами стали бердянці.

На церемонії закриття турніру заступник голови райдержадміністрації Марина Петрівна Попова привітала переможців. "У всякому турнірі є переможці. Але я вважаю, що сьогодні не було жодної команди, що програла, тому що всі отримали небувалий заряд бадьорості, радості. Сподіваюся, що в наступному році турнір збере ще більше команд", - сказала Марина Петрівна.

Всі переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів. Турнір пройшов за підтримки народного депутата України Валентирова Сергія Васильовича і голови Приазовської селищної ради Варбанського Сергія Євгеновича.

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти