Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


Нашим землякам по силу і чемпіонати світу.

2016-01-19 15:13:29

Приазовська районна державна адміністрація

В іспанському місті Бенідорм (Іспанія) завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу, це був об'єднавчий чемпіонат світу, в якому брали участь понад 5 тис. спортсменів з 86 країн світу, що займаються різними єдиноборствами.

У складі національної збірної честь України захищав наш Приазовський кікбоксер Олексій Грібеньков, який виступав у ваговій категорії + 91 кг і віковій групі 19-36 років.

Спортсмени змагалися у 5 розділах. Олексій виступав у розділі ММА, це поєднання різних єдиноборств і технік на одному ринзі, найжорсткіший, решта на техніку і витривалість. Його суперниками були досвідчені бійці з Іспанії, Америки та Італії. У всіх поєдинках Олексій продемонстрував високі вольові якості, прекрасну фізичну підготовку, хорошу техніку ведення бою. Він зазначив, що всі поєдинки були жорсткими і безкомпромісними, але особливо запам'ятався фінальний бої з італійцем, який закінчився дострокового і явною перевагою Олексія. Це були сильні, гідні противники, перемогти яких було непросто. Але Олексію це вдалося, про що свідчать Золота медаль світового чемпіонату.

Ретельну підготовку до чемпіонату світу почав з травня місяця. Тренування у мене були кілька разів на тиждень, навіть у вихідні. Взяти участь у Чемпіонаті такого рівня є великим досягненням в моїй спортивній кар'єрі. Я побачив багато красивих міст Європи і отримав незабутні враження », - ділиться своїми думками та емоціями Олексій. Але виступ на чемпіонаті світу було першим настільки важливим міжнародним змаганням в його спортивному житті. Вітаємо тренерів Негоду Сергія Миколайовича, Негоду Дмитра Сергійовича і спортсмена і сподіваємося, що цей світовий чемпіонат буде першим успішним змаганням в низці майбутніх. Зараз Олексій готується до наступного чемпіонату світу, який проходитиме в Німеччині.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти