Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

2015-10-01 08:17:14

Приазовська районна державна адміністрація

Щорічно у першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти.

1 жовтня 2015 року  керівники навчальних закладів району зібралися у Будинку дитячої та юнацької творчості на урочисту нараду з нагоди Дня працівників освіти.

Приазовська районна державна адміністрація

 З привітанням до присутніх звернулась голова Приазовської райдержадміністрації Романенко Наталія Анатоліївна.

Вона подякувала педагогам за самовіддану працю,за професіоналізм, відповідальне ставлення до навчання і виховання молоді. Адже саме вчителі сприяють формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє Української держави.

Приазовська районна державна адміністрація

Наталія Анатоліївна відзначила дипломами лауреата обласної педагогічної премії  директора Приазовського БДЮТ Арабаджи Тетяну Олексіївну,  лауреатів районної педагогічної премії: вчителя фізичної культури Приазовської РСШ I-III ступенів №1 «Азимут» Фесенка Вілія Яковича та вчителя української мови і літератури Новоспаської ЗОШ І-ІІІ ступенів Подлєсну Ірину Сергіївну.

Приазовська районна державна адміністрація

Грамотами відділу освіти за результативну методичну й управлінську роботу та вагомий внесок кожного члена колективу у розвиток освіти Приазовського району були нагороджені  педагогічні колективи Степанівської Першої ЗОШ І-ІІІ ступенів, Приазовської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Володимирівського НВК І-ІІІ ступенів, Оріхівського НВК І ступенів, Нововасилівського НВК І-ІІІ ступенів «Гармонія».  За професійну майстерність, творчу працю грамотами відділу освіти відзначені директор Розівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Карпенко Олена Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Корж Єрина Анатоліївна, директор Дитячої юнацької спортивної школи Лобинцев Вадим В`ячеславович.

Приазовська районна державна адміністрація

З нагоди Дня працівників освіти також звучали привітання від заступника голови райдержадміністрації Попової Марини Петрівни, помічника Народного депутата України Валентирова С. В. Василевського Олега Едмандовича, генерального директора ТОВ «Приазовський Райагробуд» Демидовського Івана Дем`яновича.

Приазовська районна державна адміністраціяРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти