Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


Урочистості з нагоди Дня села Ганно - Опанлинка.

2015-09-22 17:46:06

Приазовська районна державна адміністрація 

   22 вересня в селі Ганно - Опанлинка відбулись урочистості з нагоди Дня села. В рамках етно - соціокульрного проекту «Струни вічності» відбулось фольклорно-мистецьке свято «Духовна єдність поколінь».

Приазовська районна державна адміністрація

    Прийняли участь та привітали мешканців села зі святом: голова райдержадміністрації Наталія Анатоліївна Романенко, радник голови районної ради Ольга Вікторівна Сівова,  в.о. Беседівського  сільського голови Людмила Іванівна Кучеркова, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ольга Іванівна Кірпік. За сумлінну плідну працю, активну життєву позицію, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Беседівської сільської ради від райдержадміністрації та районної ради були нагороджені грамотами: колектив  Беседівської сільської ради; депутати сільської ради: Олександр Петрович Писаренко, Ірина Вікторівна Романько, Ольга Петрівна Рак. Передувала урочистостям: виставка декоративно-прикладного мистецтва «Жіночі руко твори», дитячих робіт «Обереги на успіх, багатство, щастя». Також, на святі відбулись: екскурсія до місцевого музею «Цінна спадщина мого народу»; екскурсія до місцевого музею «Цінна спадщина мого народу». Була представлена кухня нашого села «І хліб духмяний на столі». Презентовано збірку «Фольклор мого села». Далі для мешканців села, гостей прозвучав святковий концерт «Я люблю свою країну».

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти