Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


День села Приморський-Посад.

2015-09-19 17:42:48

Приазовська районна державна адміністрація

     19 вересня в селі Приморський –Посад відбулись урочистості з нагоди Дня села «Моє село – моя родина». Передували заходам відкриття дитячого садочка після ремонту; каплиці; виставка декоративно-прикладного мистецтва, майстрині Іонової Є.Г.

Приазовська районна державна адміністрація

    Прийняли участь та привітали мешканців села зі святом: голова райдержадміністрації Наталія Анатоліївна Романенко, голова районної ради Віктор Пилипович Шершнєв,  Приморсько-Посадський сільський голова Петро Анатолійович Перцов.

    Від райдержадміністрації та районної ради було вручено медаль депутату районної ради Валерію Анатолійовичу Ткаченко «Приазовський район. За заслуги». За сумлінну плідну працю, активну життєву позицію, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Приморсько-Посадської сільської ради нагороджені грамотами  райдержадміністрації та районної ради: Приморсько-Посадський сільський голова Петро Анатолійович Перцов; головний бухгалтер Приморсько-Посадської сільської ради Юлія Олександрівна Сапко; голова ветеранської організацій сільської ради  Тетяна Федорівна Ткаченко; секретар Приморсько-Посадської сільської ради Ольга Анатоліївна Моісеєва; приватний підприємець Наталія Федорівна Берегова. Також, на святі відбулось нагородження кращих людей села похвальними грамотами сільської ради. Далі в програмі свята - лотерея та святковий концерт-привітання. Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти