Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Проведення Всеукраїнського Дня фізичної культури та спорту в Приазовському районі

2015-09-16 13:29:39

З метою відзначення в Приазовському районі  Дня фізичної культури та  спорту в Україні відділ молоді та спорту разом з відділом освіти райдержадміністрації та районною громадською ФСТ «Колос»  відзначили святковими заходами, а саме:

З 4 по 6 вересня в с. Новокостянтинівка Приазовського району на б/в «Азов» пройшов VI Міжрегіональний турнір з вільної боротьби серед юнаків 1995-1997гг.р., 1998-2000 гг.р., 2001-2002 і молодше. Це традиційний турнір, з вільної боротьби присвячений пам'яті воїнам - Приазовцям загиблим в республіці Афганістан та з нагоди Дня фізичної культури та спорту

За головні призи змагалися спортсмени 15 команд. 163 борця визначали найсильніших у 35 вагових категоріях. Турнір зібрав спортсменів з мм. Мелітополя, Бердянська, Токмака, Маріуполя, Лозова та сіл Краснопавлівка Лозовського району Харківської області, Чернігівки, Веселе, команди Приазовського району.

У заході взяли участь  представники регіональної влади,  видатні та заслужені спортсмени, ветерани спорту, тренери та вихованці  спортивних та юнацьких шкіл. До привітань приєдналися голова районної ради Шершнів Віктор Пилиповичі, голова Новокостянтинівської сільської ради та гості свята, які побажали успіхів у спорті, олімпійського здоров'я, адже саме здоровий спосіб життя, щоденні заняття фізкультурою та загартуванням здатні зробити нас міцнішими духовно, активнішими і успішними відмітили вони. На завершенні змагань начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації разом з ветеранами вільної боротьби району нагородили переможців та призерів турніру грамотами та медалями. А пам’ятними медалями відзначені найкращі борці. Також, всі почесні гості турніру отримали ювілейні нагороди.

Приазовська районна державна адміністраціяПриазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяПриазовська районна державна адміністрація

11 вересня у центральному районному парку культури та відпочинку     смт Приазовське, відбулися спортивні заходи серед навчальних груп Приазовської філії Мелітопольського професійно аграрного ліцею, які змагалися в підтягуванні на перекладині, вправи для пресу, естафети та міні-футболу. В заході взяли участь  не лише учні, але і майстри груп і викладачі ліцею. В змаганнях та конкурсах взяло участь понад 75 учасників. Переможці змагань були нагороджені грамотами, а групи отримали солодкі призи.

Приазовська районна державна адміністраціяПриазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяПриазовська районна державна адміністрація

12 вересня на футбольному полі с.Богданівка пройшов 4 міжрайонний турнір з футболу серед ветеранів, присвяченого пам'яті тренера з футболу Нейчева І.Д. та з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Перед початком змагань виступили голова Богданівської сільської ради Йолкін С.М., та голова районної федерації футболу Стоялов В.М. які побажали міцного здоров’я, подякували за високі спортивні досягнень та вагомий вклад в розвиток районного футболу. По закінченні змагань переможці отримали Кубок, а призери були  нагороджені грамотами та грошовими винагородами. Від районної федерації футболу найкращі гравці кожної команди отримали статуетки та грошові винагороди.

Приазовська районна державна адміністраціяПриазовська районна державна адміністрація

12 вересня в спортивному залі Приазовської ДЮСШ з нагоди Дня фізичної культури та спорту, відбулися змагання з волейболу серед хлопців.

12 вересня на футбольних полях району відбулися матчи 16 туру чемпіонату Приазовського району з футболу.

Відділом освіти був виданий наказ від 28.08.2015 № 175 «Про відзначення в Приазовському районі Дня фізичної культури і спорту в Україні»

Зокрема святкові заходи розпочалися в п'ятницю, разом з учнями відзначали свято спорту вчителя, батьки, випускники минулих років та провідні спортсмени району. Перед початком змагань були нагороджені грамотами та подарунками найкращі спортсмени, переможці та призери районної шкільної спартакіади з видів спорту. А почалося все з Олімпійського уроку "Спорт - це життя" на яких виступили видатні спортсмені району. Після уроку на спортивних майданчиках відбулися всі заплановані спортивні заходи. У змаганнях брав участь кожен школяр, навіть ті, які звільнені від занять фізкультурою. Їм відвели роль суддів змагань.  Ну, а родзинкою змагань була участь в них збірних команд вчителів, батьків та запрошених ветеранів спорту. Переможці змагань були нагороджені грамотами та дипломами, а від спонсорів діти отримали спортивні інвентарі.

11-12 вересня в навчальних закладах району з цієї нагоди відбулося:

- флеш-моб «Зі спортом по життю»;

- змагання «Веселі старти», «Разом ми сила», «Зоряний марш», «Козацькі розваги», «Прийшов! Побачив! Переміг!»;

- велокроси «Мій друг велосипед»;

- змагання з шахів, шашок, на кращого стрибуна у довжину, на чемпіона школи з підтягування, настільного тенісу, волейболу, футболу, баскетболу, армреслінгу;

- ігрова програма «Здорові, спритні, кмітливі»;

- конкурси малюнків «Мій улюблений вид спорту», «Якщо хочеш бути здоровим»;

- конкурс презентацій « Олімпійські види спорту»;

- конкурс стіннівок» Олімпійські чемпіони»;

- бесіди «Здоров’я - найцінніший скарб», «Здоров’я - найдорожча цінність людини», «Рецепти здоров’я», «Хвороби цивілізації», «Спорт єднає».

Всі  заходи, які проводилися в районі висвітлювалися в районній газеті "Приазовська новь" та розміщено на сайті райдержадміністрації. Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти