Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Засідання робочої групи з питань підготовки та проведення заходів з нагоди 72-ї річниці визволення Приазовського району від фашистських загарбників.

2015-09-16 12:56:47

Приазовська районна державна адміністрація

    15 вересня голова райдержадміністрації Наталія Анатоліївна Романенко провела засідання робочої групи щодо підготовки до проведення заходів з нагоди 72-ї річниці визволення Приазовського району від фашистських загарбників.

Були присутні: голова районної ради Віктор Пилипович Шершнєв, заступник голови райдержадміністрації Марина Петрівна Попова, Приазовський селищний голова Сергій Євгенович Варбанський, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ольга Іванівна Кірпік, військовий комісар райвійськкомату Олег Іванович Зеленецький, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Миколаївна Самофалова. Були обговорені сценарний план, дата і місце проведення урочистого заходу, а також організаційні питання його підготовки та проведення. Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти