Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Колегія відділу освіти «Реформування освіти – запорука підвищення освітніх послуг».

2015-08-28 14:52:37

Приазовська районна державна адміністрація

28 серпня відбулося засідання колегії відділу освіти, присвячене початку 2015-2016 навчального року: «Реформування освіти – запорука підвищення освітніх послуг».

На колегію були запрошені: керівники району, директори та заступники директорів навчальних закладів, керівники районних методичних об’єднань.

Начальник відділу освіти РДА Самофалова Світлана Миколаївна в своїй доповіді проаналізувала роботу відділу освіти в 2014-2015 навчальному році та зупинилася на тих завданнях, які ставляться перед освітянами на новий навчальний  рік, а саме: подальше підвищення якості освіти на всіх рівнях – дошкільної, загальної середньої, позашкільної; патріотичне виховання молоді, модернізація методичної роботи, впровадження нових навчальних технологій та продовження впровадження нового Державного стандарту освіти.

На колегії виступили голова Приазовської РДА Романенко Наталія Анатоліївна, голова районної ради Шершнєв Віктор Пилипович, які привітали педагогів з початком нового навчального року, висловили найщирішу подяку за нелегкий труд, окреслили стратегічні напрямки розвитку району. Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти