Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Влада і бізнес провели круглий стіл

2013-04-30 17:20:36

29 березня у Приазовському РДК проведений круглий стіл із підприємцями, які ведуть свою діяльність на території селища Приазовське. Темою стало «Обговорення рішення про встановлення місцевих податків і зборів та проблемних питань підприємництва на території Приазовської селищної ради». Під час зустрічі слово мали заступник голови райдержадміністрації О.В.Сівова, начальник Приазовського відділення Приморської МДПІ Н.М. Станчева; начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Л.М. Лобинцева; голова Приазовської селищної ради С.Є Варбанський; президент Союзу підприємців у Приазовському районі Н.М.Симоненко.

Сергій Варбанський повідомив, що селищна рада не буде збільшувати минулорічні податкові ставки, однак вони приймаються у співвідношенні від мінімальної заробітної плати.

Під час засідання круглого столу підприємці поставили питання про ліквідацію стихійної торгівлі уздовж центрального ринку.

Сергій Євгенович повідомив про те, що на сесії селищної ради прийняті правила благоустрою, в яких відображена ця проблема. Правила набудуть чинності у першій декаді травня і тоді селищна рада матиме право накладати стягнення на тих, хто веде торгівельну діяльність у місцях не призначених для цього, або без належно оформлених документів.

Також, під час засідання обговорювались питання відновлення освітлення смт Приазовське, легалізації робочих місць, наведення порядку на території районного центру та залучення безробітних до прибирання, про необхідність встановлення нових касових апаратів в торгівельних закладах на території Приазовського району, про необхідність проведення декларування доходів осіб, що беруть дозвіл на тимчасову торгівлю в селищній раді та інші.

Підсумовуючи, О.В.Сівова зауважила, що тільки взаєморозуміння між владою та бізнесом, їх партнерські відносини приведуть до позитивного клімату у районі. Такі круглі столи, де підприємці можуть у невимушеній атмосфері поспілкуватися і поставити нагальні питання, окреслити спільні шляхи їх вирішення стануть гарною традицією нашого району.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти