Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


Районні урочистості з нагоди 24-ї річниці Незалежності України.

2015-08-26 13:13:26

  21 серпня  відбулися  районні  урочистості  з  нагоди  24-ої  річниці  Незалежності  України. Передували  урочистостям  «Цвіти, Єдина Україна, в садах достатку і добра»:

 - виставка Приазовської Централізованої бібліотечної системи.

 - презентація збірки дитячих творів - « Ми діти твої Україно».

- виставка майстрів декоративно прикладного мистецтва районного народного об’єднання « Сузір’я» - «На рушниковому крилі».

- виставка ляльок в національних вбраннях народів, які мешкають на території Приазовського району  - «Нас об’єднала Україна».

- виставка Приазовського районного краєзнавчого Музею «Українська  державність - тернистий шлях випробувань». Також, на святі презентовано літературно- творчий альманах  членів народного районного літературно – поетичного клубу «Магія пера» «З Україною в серці» та  представлено нове ім’я:  майстриню Олену Дьякову.

Концерт Народного духового оркестру « Доки буде Україна, доти будуть козаки» відкрив урочистосте свято.

Зі  святково  прикрашеної  сцени  вітали  присутніх:  голова  райдержадміністрації  Наталія Анатоліївна Романенко, голова  районної ради  Віктор Пилипович Шершнєв, помічник народного депутата України С.В.Валентирова Олег Едмандович Василевський.

 Розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації з нагоди святкування Дня Незалежності України  за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району медаллю «За розвиток Запорізького краю» були нагороджені: Надеждинський сільський голова Вєльчев Сергій Федорович; заступник директора ТОВ «Зоря», голова газового кооперативу «Надеждине – 2011» Михайло Степанович Стойков.

За активну участь у популяризації державних символів України та патріотичне виховання молоді була оголошена Подяка  колективу Приазовської центральної районної бібліотеки.

Спільним розпорядженням голови Приазовської районної державної адміністрації та голови Приазовської районної ради з нагоди святкування Дня Незалежності України за багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району медаллю «Приазовський район. За заслуги» були нагороджені: Приморсько-Посадський сільський голова Петро Анатолійович Перцов, Ботіївський сільський голова Микола Семенович Чубуклієв. 

За багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району Почесною грамотою нагороджений директор ТОВ «Олександрівка»

Микола Григорович Левченко.

         Також, за активну участь у популяризації державних символів України та патріотичне виховання молоді оголошена Подяка директору Новоспаського сільського Будинку культури Димочкіній Павліні Іванівні.

За громадську позицію та активну участь в обласній акції «Допоможемо Українській армії»- колективам Ганно-Опанлинського НВК І-ІІІ ступенів; Надеждинського НВК І-ІІІ ступенів; Нововасилівського НВК І-ІІІ ступенів. Байбарі Маргариті Василівні                          (с.Володимирівка); голові фермерського господарства «Гранозан», директору благодійного фонду «Приазовський» Костенку Олексію Миколайовичу.

За участь в антитерористичній операції та вагомий особистий внесок у незалежність України - Литвину Івану Григоровичу ( с. Георгіївка); Переверзі Олександру Петровичу (с. Новокостянтинівка).

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в організацію культурного дозвілля населення та з нагоди 50-річного ювілею також оголошено Подяку директору Приазовського районного Будинку культури Астаховій Ірині Федорівні.

 Далі в програмі свята презентовано районний Етно- соціокультурний проект «Струни вічності». Для присутніх на святі прозвучав святковий концерт « З’єднаймо серця, щоб наповнити миром Україну, для щастя її майбуття» за участю творчих працівників та художньої самодіяльності району.   

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти