Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Робоча поїздка голови райдержадміністрації в с. Воскресенка

2015-08-25 14:44:01

21.08.2015 року  з робочою поїздкою голова Приазовської райдержадміністрації Романенко Наталія Анатоліївна побувала на  території Воскресенської сільської ради. Під час візиту  був проведений особистий прийом громадян, де мешканців села турбували такі питання, як ремонт дороги в селі, процедура  нарахування і оформлення субсидії, а також періодичне підтоплення деяких будинків  під час сильних злив. На всі питання громадян голова райдержадміністрації надала вичерпні відповіді.     

Приазовська районна державна адміністрація

Перебуваючи на території, голова району відвідала  об’єкти соціально-культурної сфери, а також Храм «Різдва Пресвятої Богородиці», який був відкритий у 2012 році та  зустрілася  з отцем Олексієм. Під час зустрічі очільник району ознайомилася з історією будування Храму.

Приазовська районна державна адміністрація

Крім того, Н. Романенко ознайомилася з роботою    фермерського господарства «Середа М.М.», яке є одне з найбільших на  території села.

Приазовська районна державна адміністрація

За результатами робочої поїздки головою райдержадміністрації,  для вирішення піднятих питань, окремим керівникам структурних підрозділів  дані завдання  щодо вивчення ситуації та сприяння вирішенню проблем заявників.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти