Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


Відповідальність починається з мене

2015-08-21 11:34:23

Приазовська районна державна адміністрація

 

З метою попередження негативних явищ у молодіжному середовищі на даний час в районі триває щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція щодо пропаганди здорового життя «Відповідальність починається з мене». відділом молоді та спорту Приазовської райдержадміністрації видано наказ від 09.02.2015 року № 07-28/2 «Про організацію та проведення на території району Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене». Документом затверджено склад робочої групи, до якого входять працівники відділу молоді та спорту, освіти, райдержадміністрації, служби у справах дітей РДА, управління економіки РДА, центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Приазовського РВ УМВС України в Запорізькій області, Приазовської ЦРЛ, та графіки обстеження патрулювання торгових точок і проведення інструктажу продавців на предмет обов’язкової перевірки віку покупця.

В рамках Всеукраїнської інформаційно - профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» працівники відділу у справах молоді та спорту, служби у справах дітей районної державної адміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Приазовського РВ УМВС України в Запорізькій області провели ряд заходів з метою попередження продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Зокрема, розклеювали стікери із логотипом акції, відповідними гаслами та номерами «гарячої телефонної лінії», куди слід звертатися у випадку порушення норм законодавства та продажу неповнолітнім алкоголю і тютюнових виробів.

На виконання наказу відділом молоді та спорту було реалізовано проект «Моє місто – моя відповідальність» – молодіжним парламентом, молодіжно. районною громадською організацією "Моє майбутнє", учнями навчальних закладів проведено прибирання прилеглих до шкіл територій, впорядкування територій біля пам’ятників, меморіалу Слави.   Між старшокласниками навчальних закладів району проведений конкурс малюнків під загальною назвою «За здоровий спосіб життя».

   Також відділом реалізовано проект «Контроль продажів». Затверджено склад робочої групи до якого входять відділ молоді та спорту райдержадміністрації,   відділ освіти райдержадміністрації, служба у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації, центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Приазовський РВ ГУ МВС України в Запорізькій області, відділ економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, Приазовська ЦРЛ та графіки обстеження щотижневого патрулювання торгових точок і проведення інструктажу продавців на предмет обов’язкової перевірки віку покупця та розповсюджено наклейки «Повнолітній ? – Доведи!», «Продають алкоголь неповнолітнім? ТЕЛЕФОНУЙ!» та проведення рейдів в місцях відпочинку та дозвілля молоді з метою пропаганди ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ. Таким чином у  1 півріччі 2015 року спільних рейдів перевірок проведено 19, що значною мірою зменшило кількість правопорушень та випадків ведення підлітками антигромадської поведінки у молодіжному середовищі.

 

 Відділ молоді та спорту Приазовської райдержадміністрації.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти