Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Григорій Самардак: «Спрощення оформлення землі є стратегічно важливим для Запорізької області»

2015-08-14 08:37:37

Приазовська районна державна адміністрація

Під керівництвом голови облдержадміністрації Григорія Самардака відбулася робоча нарада, присвячена земельним питанням. У заході взяли участь в.о начальника ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області Олександр Бондар, головний спеціаліст відділу правового забезпечення юридичного управління Юрій Бутенко, начальник відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення (стажист) Сергій Дудка, заступник начальника управління розвитку рослинництва та сільської місцевості департаменту АПР ОДА Людмила Спіцина, начальник  юридичного відділу ОДА Олександр Міняйло. 

Серед головних порушених - переоформлення існуючих договорів оренди водних об’єктів та зайнятих ними земельних ділянок, приведення землі у відповідність до вимог чинного законодавства. Також присутні  обговорили проблеми проведення земельних аукціонів з продажу права оренди на водні об’єкти, оформлення права користування  земельними ділянками на острові Хортиця.

Практично в кожному з порушених питань головною перепоною є неоднозначне розуміння застосування норм земельного законодавства. Тож за результатами наради голова облдержадміністрації поставив перед фахівцями завдання: напрацювати єдину точку зору з питань, які розглянуто, і в максимально короткі строки здійснювати оформлення права користування земельними ділянками державної власності.

- Влада області має вжити невідкладних заходів  по внесенню необхідних змін у всі ці договори оренди. Це питання є стратегічно важливим для Запорізької області, то ж ми маємо системно працювати над його вирішенням. Скоротивши терміни оформлення прав на земельні ділянки, ми зменшимо бюрократичну тяганину, а також зробимо вагомий внесок у боротьбу з корупцією. Від цього виграють всі. Земля не стоятиме без діла, бізнес зможе розвиватися,  а область збільшить надходження у місцеві бюджети, – наголосив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

 

Управління у справах преси та інформації ОДА

http://www.zoda.gov.ua/news/28099/grigoriy-samardak-sproshennya-oformlennya-zemli-je-strategichno-vazhlivim-dlya-zaporizkoji-oblasti.htmlРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти