Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


До столиці відбув перший рейс додаткового поїзда «Запоріжжя-Київ»

2015-08-14 08:31:06

Приазовська районна державна адміністрація

Голова облдержадміністрації Григорій Самардак взяв участь у відправленні першого рейсу додаткового поїзда до столиці. Новопризначений поїзд курсує за зручним для пасажирів «нічним» розкладом: відправляється із Запоріжжя о 21:45, до Києва прибуває наступного дня о 07:14, у зворотній бік вирушає о 22:58, наступного дня о 10:25 – у Запоріжжі. Відправлення із Запоріжжя відбувається по вівторках, четвергах та неділях, з Києва – щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці. Окрім запоріжців поїздом №51/52 можуть скористатися жителі Синельникового, Дніпропетровська, Верхньодніпровська, Верхівцевого, Вільногірська, П’ятихаток. Всі квитки на новий маршрут було продано за кілька днів. Перший пассажир додаткового поїзда – Юлія Мамай – отримала пам’ятний подарунок від голови облдержадміністрації.

-  Тиждень тому на робочій зустрічі з новопризначеним керівником Придніпровської залізниці Іваном Федорком було порушено питання необхідності призначення додаткового поїзда до столиці. За один рейс він перевозить більше 500 пасажирів. Це результат швидкої та ефективної співпраці між владою та залізничниками, - зазначив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

Додатковий поїзд включає 12 нових вагонів:  один СВ,  три купейних та вісім плацкартних. Вартість квитків  - соціальна: 170 гривень коштує проїзд у плацкарті, 280 - купе та 560 - СВ. За кілька днів до них додадуть ще чотири вагони, аби за квитками не було черг, а пасажири отримували якісні та зручні послуги. Потурбувались залізничники і про інші напрямки.

-  Григорій Самардак – це людина слова та людина справи. Під час нашої першої робочої зустрічі ми домовились, що Запорізька область погасить борги за перевезення пасажирів пільгових категорій у приміських електропоїздах. Це було зроблено протягом трьох днів. Тож хочу запевнити всіх присутніх, що жоден приміський поїзд в області не буде відмінено, - підкреслив в.о. начальника Придніпровської залізниці Іван Федорко.

Також голова облдержадміністрації Григорій Самардак оглянув приміщення вокзалу та перевірив роботу чергових по станції: на виклик фахівець з’явилась протягом двох хвилин. Крім того, очільник регіону та керівник залізниці поспілкувалися з учасниками АТО. Під час зустрічі булла підтримана ініціатива Волонтерського комітету при ОДА створити на вокзалі зручні місця для солдатів, де ті могли би відпочити між переїздами.

-  За два місяці на території вокзалу буде створено новий двоповерховий волонтерський центр з гарячою водою та всіма зручностями. Одна з кімнат у ньому, спеціально для захисників Вітчизни, буде обладнана ліжками, аби хлопці могли перепочити. Питання гідного ставлення до наших захисників є дуже важливим і ми зробимо все, аби хлопці відчували вдячність запоріжців, - зазначив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.Управлінняу справах преси та інформації ОДА

http://www.zoda.gov.ua/news/28109/do-stolitsi-vidbuv-pershiy-reys-dodatkovogo-pojizda-zaporizhzhya-kijiv.htmlРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти