Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У Приазовському районі готуються до сезону відпочинку на узбережжі

2013-04-26 13:31:31

У залі засідань Приазовської райдержадміністрації проведена нарада з керівниками баз відпочинку, дитячих оздоровчих таборів на узбережжі Приазовського району з приводу підготовки до початку літнього сезону.

Заступник голови райдержадміністрації О.В.Сівова, звертаючись до присутніх, наголосила на дотриманні усіх вимог контролюючих органів, у тому числі закріпленні частини пляжу за базою або табором, утриманні території у належному санітарному стані.

Заступник голови райдержадміністрації Л.І.Полякова зауважила на тому, щоб дитячі оздоровчі заклади мали плани заходів для повного заповнення дитячого відпочинку, щоб особливу увагу приділили медичному обслуговуванню (наявності медперсоналу, заключенню договорів з ЦРЛ).

Начальник відділу з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації С.Ю.Міхов нагадав про належне дотримання пожежної безпеки та обладнання місця рятувального посту. Також Сергій Юрійович повідомив, що за ініціативи райдержадміністрації у 2013 році буде відкрито рятувально-водолазний пост аварійно-рятувального загону, який буде діяти у складі 3 чоловік на період з 15 травня по 15 вересня з повним устаткуванням та плавзасобами.

Під час заході свою інформацію виклали головний державний інспектор Приазовського РС ГУДСНС у Запорізькій області С.М.Ус, головний спеціаліст Держсанепідемстанції у Приазовському районі М.В.Таран, начальник УСН райдержадміністрації М.М.Фалькевіч, директор національного парку «Приазовський» О.І.Єлісеєв, представник ПП «Профдез плюс» В.Г.Барков.

У ході обговорення керівники оздоровчих закладів наголосили на необхідності залучення до прибирання та облаштування пляжів інших суб‘єктів господарювання - садові кооперативи, дачні дільниці, приватний сектор тощо.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти