Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Обласний навчально-методичний семінар.

2015-07-30 08:38:28

Приазовська районна державна адміністрація

Виходячи з необхідності підвищення ефективності інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо реформ, 29 липня в залі засідань райдержадміністрації обласною державною адміністрацією був організований та проведений навчально-методичний семінар.

Приазовська районна державна адміністрація

Виступили: начальник управління з питань  внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю  ОДА О.Зубченко; член громадського волонтерського комітету при ОДА О.Ярошенко; голова ради учасників АТО В.Зайцев; голова громадської ради при ОДА Н.Заболотна.

Приазовська районна державна адміністрація

В семінарі прийняли участь: представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, співробітники органів соціального захисту населення, закладів культури, освіти, громадські активісти, члени громадських рад, волонтери, учасники Антитерористичної операції. Були обговорені наступні питання:

1.Суспільно-політична ситуація у державі, ситуація на Сході України,основні положення Послання Президента України до Українського народу, діяльність обласної виконавчої влади із укріплення оборони регіону.

2.Методичні рекомендації щодо реалізації норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

3.Зміни у нормативно-правовій базі з питань проведення консультацій з громадськістю, громадської експертизи,статусу громадських рад при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

4.Форми та способи підвищення ефективності взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування із волонтерськими  організаціями, об’єднаннями ветеранів Антитерористичної операції, робота волонтерської телефонної «гарячої» лінії.

Всі питання роз’яснені та прийняті до відома.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти