Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


Виїзний особистий прийом в селі Степанівка Перша

2015-07-27 09:18:30

Голова Приазовської районної державної адміністрації Н.Романенко відвідала територію Степанівської Першої сільської ради, де перебувала з робочою поїздкою. Зустрівшись з громадою Наталія Анатоліївна надала роз’яснення положень Закону України «Про добровільне об єднання громад». Вона акцентувала увагу  на тому, щоосновним та першочерговим завданням на сьогодні є прийняття вірного рішення про створення нової громади.

За Перспективним планом формування територіїй громад Степанівська перша сільська рада входить до Олександрівської територіальної громади.

Степанівці поділилися своїми думками щодо майбутнього обєднання та повідомили про те, що громада села не проти обєднання, але не згодні з визначенням центру в новій громаді.

Очільник району детально роз’яснила деякі питання та наголосила на тому, що ті громади, які на сьогодні будуть першими щодо обєднання, отримають державну фінансову субвенцію.

Після обговорення Закону України «Про добровільне об єднання громад» Наталії Анатоліївни Романенко провела особистий прийом громадян.

Приазовська районна державна адміністрація

На особистому прийомі до голови райдержадміністрації надійшла колективна заява громадян з питання по  закінченню газифікації села та одне звернення щодо процедури оформлення опікунства над неповнолітньою дитиною.

Приазовська районна державна адміністрація

На всі питання було надано детальне  роз’яснення. 

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти