Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


У Приазовському районі обговорили Закон України «Про зайнятість населення»

2013-04-19 17:02:42

18 квітня у конференц-залі Приазовської РСШ №1 «Азимут» пройшло засідання «круглого столу» за темою «Актуальні аспекти реалізації норм Закону «Про зайнятість населення». Основною метою заходу стала необхідність стійкої взаємодії служби зайнятості з органами державної влади, місцевого самоврядування та соціальними партнерами. Досягнення соціальної справедливості у суспільстві, забезпечення зайнятості населення та підвищення рівня життя громадян.

Розпочалося засідання «круглого столу» з виступу голови райдержадміністрації В.М.Сухіни, який окреслив основні тенденції та перспективи розвитку Приазовського району.

Під час заходу подяками були відмічені найкращі роботодавці Приазовського району. Це А.М.Тиховод, М.М.Середа, О.О.Поспелов, М.С.Киризлєєв. Нагороджені також голови сільських і селищних рад, які тісно співпрацюють із центром зайнятості. Це С.В.Гаврілішин ( Приазовська сілищна рада), А.С.Бордюг ( Добрієвська сільська рада); М.М.Слива ( Степанівська Перша сільська рада), В.І.Кікоть (Розівська сільська рада).

Директор Приазовського РЦЗ Тетяна Зенкова розповіла про застосування окремих норм Закону України «Про зайнятість населення» на практиці.

Питання про нові пільги у сплаті єдиного внеску в частині заходів щодо сприяння зайнятості населення висвітила начальник управління пенсійного фонду України в Приазовському районі Віра Коновал.

Про надання соціальної підтримки особам, яким важко конкурувати на ринку праці розповіла начальник УСЗН райдержадміністрації Марина Фалькевич.

Старший податковій інспектор по масово-роз‘яснювальній роботі Приазовського відділення Приморської МДПІ Світлана Халіпська мала виступ на тему «Підвищення рівня оплати праці, легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати на території сільських та селищних рад Приазовського району».

В ході обговорення нового закону керівники сільських господарств, підприємств, голови сільських та селищних рад поставили питання, які їх хвилювали і висловили пропозиції щодо доповнення закону. Рекомендації було вирішено систематизувати, вивчити і направили у вищі інстанції.

Заключне слово мали голова райдержадміністраціїї Вадим Сухіна, його заступник Л.І.Полякова, заступник голови районної ради Л.М.Середа, які підкреслили, що успішна реалізація нового закону залежить від тісної співпраці і наполегливої роботи усіх служб, управлінь, роботодавців.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти