Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Земельні ділянки учасникам АТО

2014-12-02 09:42:32

 Приазовська районна державна адміністрація та Відділ Держземагентсва у Приазовському районі Запорізької області повідомляє, що пунктом 14 статті 12 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” визначено, що учасники бойових дій мають право на першочергове відведення земельник ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Цим же Законом з 22.05.2014 до учасників бойових дій віднесено військовослужбовців Збройних Сил України, Нацгвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби, осіб рядового, начальницького складу і військовослужбовців МВС України, інших утворень відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверінітет та територіальну цілісність України, а також брали участь в антитерористичній операції.

Надання у власність земельних ділянок здійснюється місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у порядку визначеному статтеюю 118 Земельного кодексу України, за умови, що учасник бойових дій не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки (один раз у відповідності до норм безоплатної передачі земельних ділянок громадянам визначених пукнтами а),б), в), г), ґ), д) частини 1 статтї 121 Земельного кодексу України), а саме:

а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара, та надав відповідний документ, що посвідчує його участь в антитерорситчній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).

За довідками звертатись за адресою смт. Приазовське вул.Леніна,31, Приазовська районна державна адміністрація тел. 06133 2 45 41, (юридичний відділ) та до Відділу Держземагентсва у Приазовському районі Запорізької області, який розташований за адресою смт.Приазовське, вул.Пушкіна, 7.

 

 

Виконуючий обов’язки

начальника юридичного відділу

апарату райдержадміністрації С.В. Лакейхін

 

Начальник Відділу

Держземагентства у

Приазовському районі

Запорізької області Т. В.БордюгРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти